Halaya İyi Geceler Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Halaya İyi Geceler Mesajları, Halama İyi Geceler Mesajı, Halam İçin İyi Geceler Mesajları, Halaya İyi Geceler Sözleri, Halaya Duygusal İyi Geceler Mesajı, Halaya Hayırlı Geceler Mesajı, Halaya Güzel Geceler Mesajı, Halaya Resimli İyi Geceler Mesajı

Reklamlar

Halaya İyi Geceler Mesajları

Halaya İyi Geceler Mesajları

Rabbim huzurlu ve güzel uykular nasip etsin, sabahın hayırlı ve mutlu olsun. İyi geceler halacığım.

Sen benim her zaman koruyan kollayanım oldun, ne zaman başım sıkışsa hiç düşünmeden yardımıma koştun. İyi ki varsın canım halam. İyi geceler

Biz seninle hala yeğen değil de iki arkadaş gibiyiz. Sen benim sıralarımı paylaştığım güzel arkadaşım canım halamsın. İyi geceler halam.

Bazen insan sevdiklerinin yanında olmasını istiyor onula konuşmak, dertleşmek istiyor. Ama olmuyor elin kolun bağlı sadece düşünüyorsun. Seni çok özledim güzel halam iyi geceler.

Ben yatıyordum içimden halama iyi geceler demek geldi. İyi geceler halacığım.

Yüce Mevla’m sana her şeyin en hayırlısını ve en güzelini nasip etsin, geçmiş günlerini unuttursun. Ömrünün geri kalanı huzur ve mutluluk içinde geçsin. İyi geceler canım halam.

Reklamlar

Geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim. Tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim. Gül yüzlüm halam iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma halacığım. Hayırlı geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için canım halam iyi geceler

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler halacığım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun İyi uykular halacığım.

Şartlar ne olursa olsun ilk şartımız besmele ile olsun. Hayırlı geceler halam

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu iyi geceler güzel halacığım.

Yarın sabah uyandığında gönlünden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler güzel halam.

Allah (c.c) namaz dışında, başımızı öne eğdirmesin. İyi geceler prenses halam.

Huzurla biten gecelerin mutlulukla doğan güneşlerin olsun İnşallah. Hayırlı Geceler halam.

Reklamlar

Yaşadığımız her şey bizlere bir şeyler katar, bazen üzülür kırılırız, bazen çok mutlu oluruz ama her zaman yaşamak için umutlu olmalıyız. Rabbim sana huzur ve mutluluk nasip etsin halam.

Yarın güzel haberler alıp, güzel bir güne uyanman dileğiyle iyi geceler halacığım.

Bizlere yaşam ümidi veren, bizlerin her gün rızkını gönderen Rabbim sana mutlu ve hayrılı bir yaşam nasip etsin. Gecen güzel günün aydın olsun canım halam.

Hala ben yatıyorum sen çok geç yatıyorsun ben dayanamayacağım iyi geceler sana.

Her kapının kapanışı başka bir kapının açılışına vesiledir yarınlar dünleri unutturacak ve yarınlar dünlerden güzel olacak İnşallah Hayırlı geceler halam.

Kalbin duayla dolsun, gönlün huzurlu olsun, yüreğin sevgiyle dolsun, gecen hayır, sabahın nur dolsun. Hayırlı geceler can halam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir