İyi Ki Varsın Sözleri

İyi Ki Varsın Sözleri, İyi Ki Varsın Mesajları, Sevgiliye İyi Ki Varsın Sözleri, Arkadaşa İyi Ki Varsın Sözleri,  Eşe İyi Ki Varsın Sözleri, İyi Ki Varsın Sözleri Tumblr, İyi Ki Varsın Sözleri Dosta, İyi Ki Varsın Sözleri Resimli

Reklamlar

İyi Ki Varsın Mesajları

İyi Ki Varsın Mesajları

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Bir erkek iyi ki varsın derse gerçekten sevmiştir.

Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın, seni çok seviyorum.

Benim hayatım, benim canım benim her şeyim iyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

Seninle daha bir güzel yaşadığımı hissettiğim. Önüme çıkanlara ve hayatımda olanlara iyi ki demeyi senin varlığınla öğrendim.

Reklamlar

Güzel bir şarkı dinlerken nasıl da kıpır kıpır oluyor içiniz değil mi? Ya da güzel bir manzara karşısında nasıl da iyi hissediyorsunuz kendinizi? İşte hayat bu kadar güzel ve iyi kilerle dolu…

İyi ki varsın sarılarak nefesimi kesen adam, iyi ki varsın, İyi ki hayatımdasın. Seni seviyorum.

Nefesime nefes canıma cansın, iyi ki varsın. Sen varsan bende varım sen yoksan ben zaten hiç olmadım. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Birden geldin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaldığım bir anda. Böyle bir anda birle bana “iyi ki” dedirttin. Seni çok seviyorum.

İyi ki demeyi senden öğrendim. Her günümü ayrı güzelleştirenim.

İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona “iyi ki varsın” diyebilmek.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yollar.

Reklamlar

Yorulduğun an kapat gözlerini, yasla başını göğsüme. Söz veriyorum kötü olan her şey geçecek ve ben her zaman iyi ki varsın demeye devam edeceğim sevgilim.

Senden başka ne bir düşüncem ne de bir istediğim var şu hayattan. Tek dilediğim bana her gün iyi ki dedirten bu insanla bir ömür aynı yastığa baş koymak.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın.

Seni tanıdıktan sonra anladım ki hayatta iyi arkadaşlarda varmış. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Bana “iyi ki varsın” deme, iyi ki varmışım gibi davran.

Dost dediğin senin gibi olur, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın.

Belki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıllara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür. Seni Seviyorum.

Reklamlar

Eksiktim, yarım kalmıştım. Ta ki sen gelene kadar. Senden sonra bütün olmak nasılmış onu öğrendim. İyi ki geldin sevgilim, iyi ki beni buldun. Her günümde her anımda iyi ki varsın.

Dün söyledim bugün de söylüyorum yarında ve sonsuza kadar da söyleyeceğim iyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin. Seni ölünceye kadar seveceğim!

Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bir tanem.

Sen bana keşke kelimesini unutturup iyi ki kelimesini öğrettin.

Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

Ayrı şehirlerde olsak da kalplerimiz her zaman bir atacak, sen benim hayat güneşim, gündüzüm gecemsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın.

Şarkılarda bulduğum anlamlar artık ellerinde şekilleniyor. Kalbinin kalbime her değişi bana koca bir iyi ki olarak geri dönüyor.

Küçük bir çocuğun elma şekerine baktığı gibi biraz korkuyla ama her zaman sevgiyle bakıyorum sana. Sana baktıkça şükredecek nedenler buluyorum kendime. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin superguzelsozler.com değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.

Gülmeyi, sevmeyi öğretenleriniz eksik olmasın olmasına da; İnsan yalnızlığı en çok “iyi ki varsın” diyenlerden öğreniyor.

Bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.

Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Seninle tanıştığım günden beri her gün iyi ki dedim… İyi ki tanıştık, iyi ki bu kadar delice sevdik birbirimizi ve iyi ki hayatlarımızı birleştirdik. Sen benim bu hayattaki en büyük iyi kim oldun sevgilim…

Ne güzeldir birine iyi ki varsın diyebilmek. İyi ki varsın sevgilim.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Sağlığınız yerindeyse, sevdikleriniz hayattaysa ve iyi denecek kadar güzel bir hayat yaşıyorsanız şikâyet etmeyi bırakmalı ve hayatınızın güzelliklerini görmelisiniz. İyi ki demelisiniz…

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin, o da seni çok ama çok sevdiğim. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

Yaşadığım her şey için hiç keşke demeden devam ettim hayatıma. Benim hiç keşkem olmadı, hep iyi ki dedim bu hayatta ve yaşadığım en kötü an için de en iyi an için de hep aynı sevinci hissettim.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yollarımız. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

Sen kendini değersiz görme, bu sözü okuyorsan iyi ki varsın unutma hiçbir şey senden daha önemli ve daha değerli değildir. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

İyi ki hayatımdasın. ” mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani, gelmiyor öyle bir mesaj.

Rüzgârlı bir havada yürürken sakinliği hissetmektir iyi ki demek, karlı bir güne uyanıp güneşi görmektir iyi ki demek, kasırganın ortasında kurtuluşa yürümek ve inancını asla kaybetmemektir iyi ki demek…

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Küçük bir hikaye ile başlayan aşkım şimdilerde koca bir roman olma yolunda ilerliyor. İyi ki varsın, bu romanın başkahramanı olduğun için her gün şükrediyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye. . Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara iyi ki varsın diyebilmek. Seni çok seviyorum.

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

Olmazsan olmaz diyorum ya hep. Olmazsan çiçekler açmaz dünyamda. Renkli pencerelerim böylesine neşeli manzaralar sunmaz hayatıma. Eğer sen olmazsan iyi ki demenin bir anlamı olmaz hayatımda.

Günün yorgunluğu seni görünce geçiyor. Duyduğum acılar, içime dolan kötü hisler seni görür görmez kaçacak delik arıyor. Tüm kötülükleri bende uzaklaştıran bir yapın, bana her zaman iyi ki dedirten bir güzelliğin var.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Belki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce bilmiyorum ki. Sessizce biliyorum, usulca biliyorum, masumca biliyorum.

Elini tuttuğumda küçük bir çocuktum. Maceradan maceraya birlikte atladık. Her acının sonunda senin tesellilerinle büyüdüm. Her anımda bana güç verdiğin için teşekkürler arkadaşım, iyi ki varsın.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

İyi ki hayatımdasın sevgilim, iyi ki varsın.

Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım sol yanım olacağını. Dünya durdu sanki ve tek duyduğum ses; kalp atışımdı.

Her olumsuzlukta gözlerim içine bakıp geçecek dediğin günleri verdiğin destekle yavaş yavaş atlatıyorum. Ve ben sevgilim her adımda yanımda olduğun için adının geçtiği her cümleyi iyi ki ile tamamlıyorum.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum her şeyim.

Karnına düştüğüm ilk andan beri beni koruyan, benim için gecelerce uykusuz kalan annem. Cennetin kokusunu ben sende duydum. Ellerini hiç çekme üstümden. İyi ki varsın annem, iyi ki varsın başımın tacı.

Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yalnız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bir insan hayatının her anı için iyi ki diyebilir, yeter ki onu görebilmeyi bilsin. Bu hayat yolunda yürürken keşkeler değil iyi kiler biriktirsin.

Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir