Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi Mesajları, Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Mesajları 2021, Kadir Gecesi Mesajları Kısa, Kadir Mesajları, Kadir Gecesi Mesajları Resimli, Kadir Gecesi Sözleri

Reklamlar

Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları

Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları

-> Rabbim Kadir gecemizi mübarek etsin. Milletimizi bu korona virüs belasından bir an önce kurtarsın.

-> Ağaçlardan dökülen her bir yaprak duacınız; Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

-> Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

-> Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam âlemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.

-> Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

-> Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Reklamlar

-> Rabbim bu gecenin suyu hürmetine bizleri bu virüsten en az hasarla kurtulmayı nasip etsin. Gecemiz hayırlı olsun.

-> Tövbelerimizin kabul olduğu, dua kapılarının sonuna kadar açıldığı bu gecede Rabbim ibadetlerimizi, dualarımızı kabul eylesin. Gecemiz mübarek olsun.

-> Ömrümüzün bir muhasebesini yapabilmek ve hayatımızı helal ve haram sınırlarını gözeterek bir istikamet çizebilme ümidiyle, Kadir Gecemiz mübarek olsun.

-> Bin aydan daha hayırlı olan bu gece de Rabbim herkese gönlüne göre versin.

-> Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmeniz dileğiyle Kadir Geceniz mübarek olsun.

-> Nefsimizi arındıracak, muhabbetimizi dualarla pekiştirecek, kardeşliğimizi devam ettirecek bir gece olması temennisiyle, Kadir Gecemiz mübarek olsun.

-> Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

-> Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.

Reklamlar

-> Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

-> Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun

-> Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size, efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır, bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum. Kadir geceniz mübarek olsun.

-> Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin superguzelsozler.com müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz mübarek olsun.

-> Ya Rabbi! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. Kadir Gecemiz Mübarek olsun.

Reklamlar

-> Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Kadir Gecesi’nde tüm dualarınız kabul olunsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir