Komik Evlilik Tebrik Sözleri

Komik Evlilik Tebrik Sözleri, Evlilik Tebrik Mesajları Komik, Evlilik Tebrik Mesajları Esprili, Esprili Evlilik Tebrik Mesajları, Komik Düğün Tebrik Mesajları, Komik Tebrik Mesajları Evlilik, Komik Evlilik Tebrik Mesajları Resimli

Reklamlar

Komik Evlilik Tebrik Mesajları

Komik Evlilik Tebrik Mesajları

Seni tebrik ederim arkadaşım evlenmekle ömrünün en büyük hatasını yapıyorsun.

Bir neferimizi kaybetmekten duyduğumuz büyük üzüntüyü seninle paylaşmak istedim. Seni tebrik ederiz. Bekârlar Kulübü

Artık geceler boyunca dışarıda eğlenmek yok, gece acıkınca çorba içmeye gitmek yok, sadece çok seveceğin bir eşin var. Tebrikler

Artık yanında sevdiğin olacak birlikte şişmanlayacak, kumanda savaşı yapacak, bol bol pembe diziler izleyeceksiniz. Evliler kulübüne hoş geldin arkadaşım tebrikler.

Onun doğum gününü ve yıldönümü tarihini asla unutmamanı diliyorum, ayrıca hediyelerini almak için her zaman bir sürü fikir ve paraya sahip olman gerekir.

Evlikten önce kredi kartlarının limit 20.000, evlendikten sonra 2.000.

Reklamlar

Peki, bundan sonra ne olacak göbek salacaksın bol bol kilo alacaksın, geceleri çocuk sesinden uykusuz kalacaksın, alışveriş merkezlerinde saatlerce bekleyeceksin. Seni tebrik ederim arkadaşım bunları hakkettin.

Bak dostum daha vakit varken gel dön bu yanlış yoldan gel kayıl bize. Kara senin yine de ben evleneceğim diyorsan bize de kutlamak düşer o zaman hayırlı olsun dostum.

Bugün ayvayı yiyorsun seni candan tebrik ederim.

Nişanlıyken ayağın taşa çarpsa “ah canım iyi misin” olur; evliyken “gözün kör müydü önüne baksana” olur.

Evlenmek, tekrar tekrar çocuk olmak gibi bir şey. Havluyu nereye koyacağını, banyonu nasıl temiz tutacağını ve kıyafetlerini dolaba yerleştirmeyi öğrenmeye hazır ol. Tebrikler.

İşimi hiç sevmiyordum şimdi çok seviyorum evliyim artık.

Mantık evliği yapınca ne olacak karımla oturup her gün mantı mı yiyeceğiz.

Kahkahaların ölecek, sevincin boşa çıkacak. Şimdi evde sadece bir ses olacak ve bu karınınki. Mutlu evli hayat geçirmen dileğiyle!

Reklamlar

Peki, bundan sonra ne olacak göbek salacaksın bol bol kilo alacaksın, geceleri çocuk sesinden uykusuz kalacaksın, alışveriş merkezlerinde saatlerce bekleyeceksin. Seni tebrik ederim arkadaşım bunları hakettin.

Bir arkadaşın evlenmesinden daha kötü bir şey yoktur. Artık ailemin beni evlenmeye zorlamak için bir nedeni daha var. Tebrikler.

İşinizi sevmiyor ve işe gitmek istemiyorsanız hemen evlenin bakın o zaman işe gitmek için can atacaksınız.

Kafeler seni özleyecek, Tiyatro seni özleyecek ve hatta Oturduğumuz kafenin ücretsiz WiFi özelliği bile seni özleyecek.

Hiç sevmediğin işine bir yıl sonra koşarak gideceksin seni candan tebrik ederim arkadaşım. Hayırlı olsun.

İkinizin delicesine birbirinize aşık olduğunu biliyordum ama evlenecek kadar delireceğinizi düşünmemiştim. Önünüzde harika bir hayat var.

Evlenmek, sıcak suya girmek gibi bir şey; alıştıktan sonra, o kadar sıcak değil.

Reklamlar

Sanırım ikiniz delicesine birbirinize âşıktınız. Şu andan itibaren bu sadece delilik oldu. Mutlu evlilikler dileğiyle…

Onu ömür boyunca sevmeye, tuvaleti superguzelsozler.com temizlemeye, ölene kadar yemek yapmaya, kokan çoraplarını salondan toplamaya ve TV kumandasına elveda demeye hazır mısın?

Evlenmek drama okulunda olmak gibi. Komediden melodramaya ve trajediye kadar her şeyi pratik yapıyorsun. Tebrikler.

Her yıl yenilenme seçeneği sunmayan bir evlilik sözleşmesi imzaladığını biliyor musun? Hayatını imzaladığın için tebrikler.

Evlendikten sonra karımı çok sevmeye başladı bana yeni yetenekler, yeni beceriler kazandırdı. Sürekli bir şeyler meşgul olmak zorunda kalıyorum.

Eskiden seven sevdiğine kavuşmak için dağı delip su getirirmiş. Şimdi mutfaktan su getireni bulursan hiç kaçırma hemen evlen.

Hafta sonları geceleri, partileri ve arkadaşlarınla takılmanın ortak noktası olduğunu biliyor musun? Bundan sonra bunların hiçbirini yapamazsın. Düğünün için tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir