Ramazan Bayramı Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Kutlama Sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları Kısa, Ramazan Bayramı Mesajları Whatsapp, Ramazan Bayramı Mesajları Facebook, Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Reklamlar

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

Rabbim huzur ve mutluluk içinde geçireceğiniz bir bayram nasip etsin. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bir ay boyunca gündüzleri oruç tuttuk, geceleri ibadetle geçirdik. Şimdi Ramazan bayramına ulaştık. Bizleri bu bayram gününe ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Bayramı bayram tadında geçirmeyi tüm Müslümanlara nasip eylesin.

Mübarek Ramazan Bayramını, sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileğiyle Bayramınız mübarek olsun.

Reklamlar

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

11 ayın sultanının bize getirmiş olduğu Ramazan bayramınız mübarek olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz. Bayramınız mübarek olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Tüm sevdiklerimin Bayramı mübarek olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz mutlu bayramlar.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Her zaman bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Reklamlar

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Bayramınız mübarek olsun.

Allah’a şükürler olsun Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Mübarek olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar son bulsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun.

Bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla kavuşmak dileğiyle Ramazan bayramınızı kutlarım.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle…

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

Reklamlar

Bir kucak sevgi kapatır mesafeleri, bir sıcak mesaj birleştirir gönülleri. Hayırlı bayramlar.

Tüm İslam aleminin Ramazan bayramı mübarek olsun. Rabbim eziyet gören zor durumda olan tüm Müslümanlara yardım etsin.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı, huzurlu bayramlar.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Amin. Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Ramazan Bayramınız huzurlu olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize sağlık ve saadet, İslam alemine sükunet ve selamet getirmesini dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Reklamlar

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun. Hayırlı bayramlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir