Kızıma Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği:Kızıma Doğum Günü Mesajları, Kızım İçin Doğum Günü Mesajı, Kıza Doğum Günü Mesajları, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları, Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları, İlk Göz Ağrım Kızıma Doğum Günü Mesajı, Doğum Günün Kutlu Olsun Kızım Yazıları

Reklamlar

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Prensesim doğum günün kutlu olsun. Rabbim sana güzelliklerin en güzeli olan bir hayat nasip etsin.

Benim biricik kızım bugün dilediğin ve senin için hayırlı olan tüm dileklerin gerek olsun. Allah huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım kızım.

Yeni yaşının sana mutluk ve huzur getirmesini diliyorum. Her günün doğum günü kadar güzel, doğum günü pastan kadar tatlı olsun. Mutlu yıllar kelebeğim.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte…. İyi ki doğdun güzel kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Benim biricik kızım bir yaşına girmiş. Canım kızım sağlıklı ve mutlu bir ömrün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara Canım kızım.

Bugün bizim en önemli günümüz çünkü bugün canım kızımın dünyaya geldiği gün. Gözlerinden gülüşün eksik olmasın. Tatlı kızım doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı dilerim. Nice mutlu yaşlara kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı, en muhteşem, en şeker, en mutlu, en güzel kızının doğum günü kutlu olsun. Huzur ve mutluluk hep seninle olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Başarılı ve mutlu bir yılın olsun. Çok istediğin ve dilediğin şey gerçek olsun. Bitanecik kızımın doğum günü kutlu olsun.

Ben şimdi senin yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun Nazlı kelebeğim.

Ben dünyanın en şanslı babasıyım çünkü benim bir kızım var sizde onu tanısaydınız beni çok kıskanırdınız. Canım kızım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, Merkez Bankası kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Sana en değerli bir doğum günü hediyesi almak istiyorum ama sana seni nasıl verebilirim ki canım kızım. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en değerli varlığımsın. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun kuzucuğum.

Sen küçükken attığın o minik adımlarla bizi mutlu ettin. Şimdi attığın her adımla başarılara imza atıyorsun. Başarılarının devamını diler doğum gününü kutlarım canım kızım.

kızıma doğum günü mesajları

Hayat dolu yaşlara, bakım yap azıcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara ya da kırlara.

Kızıma Doğum Günü Sözleri

Doğum günün kutlu olsun benim tatlı meleğim! Her geçen gün daha da harika bir insan oluyorsun ve bu beni de büyülüyor canım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Ben dünyanın en şanslı annesiyim çünkü benim bir kızım var sizde onu tanısaydınız beni çok kıskanırdınız. Canım kızım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara canım kızım.

Özel günlerde özel kişilere doğum günü mesajı gönderilir. benim için çok özelsin canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun Tatlı kızım.

Canım kızımın bugün doğum günüymüş. Sen ne zaman büyüdün hiç anlamadım. Daha dün gibi aklımda doğduğun gün heyecanımız ve mutluluğumuz. Sen doğduktan sonra günümüz gecemiz hep seninle geçiyordu. İyi ki varsın iyi ki bizim kızımızsın doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Reklamlar

3 Responses

  1. blank Hatice dedi ki:

    Canım mutlu nice senelere doğum günün kutlu olsun. Sana en güzel doğum günü mesajları en güzel doğum günü hediyeleri feda olsun. Sen her şeye değersin. Sen benim en değerli varlığımsin. İyi ki varsın canım kızım

  2. blank Nesrin dedi ki:

    Sen doğduğun gün dünyalar bizim olmuştu. Şimdi ise sen bizim dünyamız oldun. İyi ki varsın canım kızım. Nice mutlu yıllara

  3. blank Serkan dedi ki:

    Canim kizim nice nice mutlumusun yillara canim kizimin dogum gunu kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir