Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Babalar kızlarını prensesim diye sever ve ömrü boyunca kızları babalar için çok değerlidir. Yazımızın içeriğinde babadan kızına duygusal doğum günü mesajı ve babadan ilk kızına doğum günü mesajı, babadan kızına doğum günü mesajları yeni ve babadan kızına doğum günü mesajları resimli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları Kısa

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları Kısa

-> Kızım, yaşın biraz arttı ama hala genç ve güzelsin. Benim için her zaman bebeksin!

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım pastandaki şekerler kadar tatlı bir yıl geçirirsin.

-> Doğum günün kutlu olsun! Senin gibi bir kızın babası olmak benim için gerçek bir şans.

-> Bugün senin doğum günün, bu yüzden dilediğin kadar eğlen ve biraz da bana eğlence kat!

-> Kızım, senin güzel gülüşün hayatıma neşe katıyor. Doğum günün kutlu olsun, hep mutlu ol!

-> Seninle geçirdiğim her an benim için değerlidir. Doğum günün kutlu olsun, canım kızım. Seni çok seviyorum!

-> Kızım, seninle gurur duyuyorum çünkü senin gibi bir kızım var. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum!

Reklamlar

-> Kızım, doğum günün kutlu olsun! Yaşlandıkça daha da komik olacağına eminim, bu yüzden kendini sakın bırakma.

-> Seninle birlikte geçirdiğim her an, benim için değerlidir. Doğum günün kutlu olsun, kızım. Nice mutlu yıllara!

-> Kızım, seninle birlikte olmak benim için bir zevk. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum ve hep yanındayım.

-> Canım kızım, senin bugün olduğu gibi her günün mutluluğa, sevgiye ve başarıya dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, senin doğum gününde sadece seni değil, aynı zamanda pastandaki en büyük dilimi de düşünüyorum. İyi ki varsın!

-> Senin doğum gününde, içimdeki sevgiyi ve gururu ifade etmek istiyorum. Nice mutlu yıllara, kızım. Seni çok seviyorum!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an benim için özel. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum ve her zaman yanındayım.

Reklamlar

-> Kızım, senin doğum gününde sadece pastadaki değil, aynı zamanda hayatındaki tüm güzellikleri kutluyorum. İyi ki varsın!

-> Bugün senin günün, bu yüzden istediğin kadar gülümse ve keyfini çıkar. Ben de senin mutluluğunu izlemekten mutlu olurum.

-> Senin doğum günün, hayatımın en değerli anlarından biri. Seninle gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Hayatımın en değerli hediyesi olan kızıma, doğum günün kutlu olsun! Seninle geçirdiğim her anı sonsuza kadar hatırlayacağım.

-> Kızımın doğum günü, bu yüzden bugün senin için istediğin kadar tatlı yemene izin var. Ama sonra dişlerini fırçalamayı unutma!

-> Senin doğum gününde, sana içimdeki sevgiyi ve minnettarlığı ifade etmek istiyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her gün benim için bir nimettir. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum ve her zaman yanındayım.

Reklamlar

-> Kızımın doğum gününde, seninle birlikte olduğum için şanslı olduğumu hissediyorum. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an benim için bir armağandır. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum ve her zaman yanındayım.

Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı

-> Kızım, senin büyümeni, gelişmeni izlemek benim için büyük bir mutluluk. Umarım doğum günün de aynı mutlulukla doludur. Sevgilerimle!

-> Kızım, seninle birlikte geçirdiğim her anı özel kılan şey, senin içindeki sevgi ve güzelliktir. Doğum günün kutlu olsun, hep mutlu ol!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her anımda seninle gurur duyuyorum. Senin doğum gününde de gurur duymaya devam ediyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Bugün senin günün, yani istediğin kadar şımartılabilirsin! Sadece fazla abartma, sonra her gün doğum günüymüş gibi hissetmeye başlarsın.

-> Kızımın doğum gününde, hayatımın en büyük hediyesi olduğunu bir kez daha hatırlamak istiyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

-> Bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayım. Seninle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluk. Doğum günün kutlu olsun kızım!

-> Bugün senin günün ve seni kutlamak için buradayım. Seninle olmak ve seni sevmek benim için büyük bir mutluluk. Doğum günün kutlu olsun kızım!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her anı sonsuza kadar hatırlayacağım. Senin gibi harika bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an, bana büyük bir mutluluk veriyor. Senin doğum gününde de bu mutluluğu paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllara!

Babadan İlk Kızına Doğum Günü Mesajı

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Senin doğum gününde de seninle olmak benim için büyük bir mutluluk. Nice mutlu yıllara!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an benim için değerlidir. Senin doğum gününde, hayatının en güzel günlerinin seni beklediğine inanıyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her an, hayatımın en anlamlı zamanları oldu. Senin doğum gününde de bu anlamlı zamanları paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Kızım, seninle beraber olduğum her gün, benim için yeni bir sevinç kaynağı oldu. Senin doğum gününde de bu sevinci paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Sevgili kızım, senin büyümeni ve hayatındaki her adımını gururla izliyorum. Her yaşında daha da güzel ve başarılı olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!

-> Bugün senin özel günün ve seni bir baba olarak gururla kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve sevgi dolu bir yaşam sürmen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun kızım!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her anımda seni daha çok seviyorum. Senin doğum gününde de sevgim her zamankinden daha fazla. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları Yeni

-> Sevgili kızım, seninle geçirdiğim her an, bana ne kadar büyük bir mutluluk veriyor. Senin doğum gününde de bu mutluluğu paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Sevgili kızım, senin büyümeni ve olgunlaşmanı görmek beni çok mutlu ediyor. Senin doğum gününde de mutluluğunun hiç eksilmemesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!

-> Canım kızım, doğum gününü kutlamak için buradayım ama pastanın üzerine mumları koymayı unuttum. Neyse ki yaşlandığında daha fazla mum koymaya ihtiyacımız olmayacak!

-> Seninle geçirdiğim her an, benim için sonsuz bir mutluluk kaynağı. Senin doğum gününde de bu mutluluğu paylaşmak beni çok mutlu ediyor. Doğum günün kutlu olsun kızım!

-> Kızım, seninle geçirdiğim her anı sonsuza dek hatırlayacağım. Senin doğum gününde de mutluluk dolu anılarla dolu bir gün geçirmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları Resimli

-> Sevgili kızım, seninle birlikte olduğum her an, benim için sonsuz bir mutluluk kaynağı oldu. Senin doğum gününde de bu mutluluğu paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllara!

-> Kızımın doğum gününe özel bir hediye almam gerektiğini düşündüm, ama sonra fikrimi değiştirdim ve sadece bu mesajı yazmaya karar verdim. Umarım yeterince komik gelmiştir!

-> Kızım, seninle beraber olduğum her gün, bana ne kadar değerli bir varlık olduğunu hatırlatıyor. Senin doğum gününde de bu değeri kutlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

-> Sevgili kızım, seninle geçirdiğim her anı sonsuza superguzelsozler.com dek hatırlayacağım. Senin doğum gününde de mutluluk dolu anılarla dolu bir gün geçirmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

-> Sevgili kızım, seninle beraber olduğum her gün, bana ne kadar değerli bir varlık olduğunu hatırlatıyor. Senin doğum gününde de bu değeri kutlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, senin doğduğun gün benim için hayatımın en önemli günlerinden biri oldu. Seninle geçirdiğim her anın değerini bilmek beni mutlu ediyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

-> Kızım, bugün senin doğum gününü kutlamak için buradayım ve seni sonsuz sevgimle kucaklıyorum. Her anında mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *