Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

Bir annenin kızı için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Doğum gününde kızıyla paylaşabileceği anneden kızına doğum günü sözleri, anneden kızına güzel doğum günü mesajı ve anneden uzaktaki kızına doğum günü mesajını paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı Kısa

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Kızım benim. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşların olsun.

-> Sağlık dolu mutlu bir yaş dilerim sana güzel kızım. Nice güzel yarınlara.

-> Sana huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Nice güzel yaşlara.

-> Bu doğum gününde yine seninleyim güzel yavrum. Mutluluğun bir ömür boyu sürsün.

-> Bana dünya ve kendim hakkında herkesten daha çok şey öğreten kıza Mutlu Yıllar.

-> Ben bir anneyim. Kız annesi. Kızını seven. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

-> Güzel bir gün bugün. Çünkü bugün kızımın doğum günü. Doğum günün kutlu olsun bebişim.

-> Mutluluğun resmiydi senin varlığın. Hayatıma anlam katandın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Daha nice mutlu günlerin olsun. Hep birlikte sağlıkla.

Reklamlar

-> Varlığı bir ömre bedel olan tek varlığım. Canım kızım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sağlıklı ve mutluluk dolu bir yaş daha geçirmen dileğimle. Doğum günün kutlu olsun güzel kuzum.

-> Kızım, sen doğduğunda benim yaşama sevincim oldun. Şimdi ise geleceğimsin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Seni kollarıma ilk aldığım o anda seni sonsuza dek seveceğimi biliyordum. Sen benim için çok özelsin.

-> Benim minik prensesimin doğum günü bugün. Doğum günün kutlu olsun canım kızım. İyi ki varsın bebeğim.

-> Prensesim, kızım, canım mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Sen benim her şeyimsin.

-> Nice güzel yaşların olsun canım kızım. Hayatında hep sevdiklerin ve en güzel mutluluklar seninle olsun.

-> Bu doğum gününde belki senin yanında değilim ama kalbim seninle kızım. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

-> Küçücük bir bebeğin hayatıma bu derece coşku katacağı hiç aklıma gelmemişti. Canım kızım iyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Senin sevgin çok özelmiş. Bu duygu hiçbir şeye benzemiyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. Canım kızım.

-> Mutluluk ne diye sorsalar bana, canım kızımın varlığı derim. Hoş geldin dünyama bebeğim, güzeller güzelim.

-> Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

-> Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

-> Kız annesi olmak tabiki özeldir. Ama senin annen olmak çok daha özel. Doğum günün kutlu olsun yaşama sevincim.

-> En güzel günlerim seninle olandı güzel kızım. Bugün evlisin ama sen benim vazgeçilmezimsin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Kız annesi olmak ayrıcalıkmış. Bana bu duyguyu yaşattığın için sana teşekkür ederim güzelim. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Dert ortağım, sevincim, kızım. İyi ki gelmişsin dünyama. İyi ki benim kızım olmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

-> Kalbindeki güzellik ve iyilik yaşamından eksik olmasın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

Anneden Kızına Doğum Günü Sözleri

-> Yaşamın boyunca zenginlik, sağlık, neşe ve mutluluk içinde refah bir hayat dilerim canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Aile sahibi olmanın ne kadar muhteşem bir şey olduğunu bana tattırdığın için teşekkür ederim. Mutlu seneler sevgili kızım!

-> Sevgili kızıma mutlu yıllar! Benim için inanılmaz derecede değerlisin. Doğum gününün mutlu ve sevgi dolu geçmesi dileği ile.

-> Aşkım, güzelim, değerlim benim. Doğum günün kutlu olsun. Benim kızım olduğun için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum.

-> Doğduğun gün geldi yine gözlerimin önüne. Minicik ellerin, ufacık burnun. Yaşantıma verdiğin mutlulukla hep benim sevincim oldun.

-> Minicik bedeninle yaşantıma geldin. Sevincimi, hüznümü en güzel günlerimi hep seninle buldum. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşın dertlerini, kederini unuttursun, gönlünе mutluluklar doldursun, sağlıklı bir ömür sunsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

-> Dün küçük bir çocuk bugün ise bir genç kızsın. Ama benim için değişmeyen tek özelliğin hala bebeğim oluşun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Kızım, harika bir kadına dönüştün. Seninle gurur duymayı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

-> Prеnsеsim Yüce Rabbim o gülеç yüzünü hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı vе güzеl bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun kızım.

-> Sevgili kızım her zaman kendin olmayı unutma çünkü senden daha muhteşem kimse yok! Doğum gününü kutlar, sağlıklı neşeli nice yıllar dilerim.

-> Doğduğun gün hayatımın en büyük anıydı. Senin kadar dürüst, güzel ve zeki bir kızım olduğu için çok minnettarım. Prenses kızıma mutlu yıllar!

-> Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

-> Benim bir tanecik meleğim. Hayat sana ne getirirse getirsin, her zaman yanında olacağım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki doğdun melek kızım.

-> Hayatımı sevgi, kahkaha ve sayısız unutulmaz anla doldurduğun için sana minnettarım. İyi ki benim kızımsın. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

-> Tatlı kızım, sen benim açan çiçeğim ve hayatımı aydınlatan güneşimsin. Varlığın için Allah’a şükürler olsun. Hep yanımda ol. İyi ki doğdun. Seni seviyorum.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

-> Kalbimin bir yarısı senin benim güzeller güzeli kızım. Bu özel gününde, yaşamın boyunca mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun, Seni çok seviyorum.

-> Senin varlığın bana en büyük hediye canım kızım. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

-> Güzel kızım bugün doğdu. Doğum günün kutlu olsun prensesim. Yeni yaşında hayatın sana bütün güzelliklerini sunmasını dilerim. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

-> Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olmasını, tüm dileklerinin gerçekleşmesini en az senin kadar diliyorum. Seni çok seviyorum kızım…

-> Bir babanın sahip olabileceği en güzel kalpli evlada sahibim. Senin gibi bir kızım olduğu için çok gururluyum. Doğum günün kutlu olsun kızım. Nice mutlu senelere.

-> Prensesim doğum günün kutlu olsun. Bu güzel ve özel günde, yeni yaşının sana mutluluk, huzur getirmesini, tüm dileklerinin de gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

-> Benim dünyadaki en büyük hediyem, sensin kızım. İyi ki benim kızımsın. Sana sahip olduğum günden bu zamana kadar bu duygum değişmedi. Mutlu bir ömür dilerim. İyi ki doğdun…

-> Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın güzel kızım, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

-> Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

-> Canım kızımız, ailemize geldiğin günden beri bizlere neşe saçtın, sayende huzur doldu yuvamız. Senin güler yüzün hep yanımızda olsun. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı Whatsapp

-> Yaşamımızın daha anlamlı olmasını sağlayan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

-> Çok olumlu, uyumlu ve sevgi dolu bir kızsın. Bunu annenden almış olmalısın! Şaka yapıyorum ama lütfen bil ki böyle muhteşem bir kızım olduğu için ben çok şanslıyım. Mutlu yıllar prensesim!

-> Senin kadar sevgi dolu ve tatlı bir kız bir daha dünyaya zor gelir ve ben senin gibi muhteşem bir kız çocuğuna sahip olduğum için çok şanslı olduğuma inanıyorum. İyi ki doğdun canım kızım.

-> Henüz çok küçüksün canım kızım, her ne kadar sen çok büyüdüğünü düşünsen de bizler için hep küçük, beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan biricik değerlimiz olarak kalacaksın. Nice yaşlara!

-> Doğum günün vesilesi ile şunu söylemek isterim ki, umarım benim için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyorsundur. Sana sevgimi kelimelerle anlatamam. Canım kızım en mutlu yıllar senin olsun.

-> Ahlakınla başımızı dik, özverinle geleceğini zirveye taşıyan güzel kızım. Bizi hiç mahcup etmediğin için sana minnettarız. Nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşamın boyunca her günün bugün kadar güzel olsun İnşallah. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

-> Genç olmak bir ayrıcalıktır. Güzel olmak ise benden sana genetik bir armağan. Mutlu anılar biriktirebileceğin, gençliğinin tadını çıkaracağın günler senin olsun. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

-> Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğduğun o gün bana hayatımın en güzel hediyesi verildi. Sana o kadar minnettarım ki bilemezsin. Senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları Uzun

-> Papatya koymak istedik adını. Hayata can veren polenlerin, tabiata ahenk saçan renklerin olsun istedik. Doğum günüm kutlu olsun papatyam. Biz her dem de seninle sakinleştik. Sevgimizi seninle öğrendik.

-> Hayatım boyunca bana verilen tüm hediyeler arasında şimdiye kadar aldığım en güzel hediye senin varlığın. İyi ki doğdun ve bize neşe getirdin. Tüm güzellikler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

-> Doğum günü, bir yaş daha büyüdüğümüz anlamına gelir ancak bu doğum günü partisi benden sana, şımarabileceğin çocuklaşabileceğin bir hediye. Partinin tadını çıkar! İyi ki doğdun iyi ki varsın minik prensesim.

-> Doğduğun gün bizim için Dünya renklendi. Her yeri huzur ve neşe kapladı. Büyüyor olman bizi üzse de sen bizim için hala minik bir bebeksin. İyi ki doğdun biricik kızımız. Bizlerle nice sağlıklı, mutlu yıllara.

-> Her anı bayram olan insanlar vardır derdi deden. Bir gün superguzelsozler.com biliyor musun bende o insanlardanım dedi o masum, içten gülüşüyle. Sayende bu gelenek bozulmadı. Her anı bize bayram yaşatan kızım doğum günün kutlu olsun.

-> En büyük zevkim biliyor musun? Sana kitaplar okumak. Birkaç yaş sonra anlayacaksın hafızana kazınan hikâyeleri. Ben bu günü en büyük hikâyem, en unutulmaz romanım olarak kazıyacağım hafızama.  İyi ki doğdun kızım.

-> Güzel kızım, doğum günün sana ne kadar değer verdiğimi ve hayatımda olmana ne kadar minnettar olduğumu göstermek için müthiş bir fırsat. Umarım hediyemi beğenir ve severek kullanırsın. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.

-> Kaç yaşında gelirsen gel sen benim küçük bebeğimsin. Senin gibi bir kız çocuğuna sahip olduğum için Allah’a ne kadar şükretsem az. Güzel, yetenekli, esprili ve bana kendimi çok hatırlatan kızıma mutlu yıllar dilerim.

-> Kızım, hayatta senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Hayatın önüne çıkardığı her sorunun üstesinden gelebilirsin. Zorluklar karşısında her zaman dimdik dur. Ben hep yanında olacağım. İyi ki doğdun! Neşeli yıllar!

-> Bazen durur zaman. Akmasını istemediğin anlardan birisidir o an. Bazen akar gider zaman. Geriye dönüp baktığında dolu doludur her an. Akmasını istemediğimiz her anı bize dolu dolu yaşatan kızım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğuşun miladım oldu. Gülüşün huzurum. Saçların uzadıkça artan gölgelere yetmez karakalemler, güzelliğini çizecek tualler bulunmaz oldu. İyi ki doğdun en güzel resmim. Hayatı yaşamak mı hâşâ, gülüşünü resmetmek en güzel emeğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.