Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Çocuğa Doğum Günü Mesajları, Çocuğa Doğum Günü Sözleri, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları, Paşama Doğum Günü Mesajı, İkizlere Doğum Günü Mesajı, Çocuğuma Doğum Günü Mesajları, Çocuğa Doğum Günü Mesajları Resimli

Reklamlar

Çocuğa Doğum Günü Mesajı

Çocuğa Doğum Günü Mesajı

Benim canım kadar çok sevdiğim, uğrunda her şeyi göze aldığım canım kızım doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven annen.

Yeni yaşın sana doğum gününde dilediğin tüm dilekleri getirsin. Yıllar seni yormadan mutlu ve huzurlu bir şekilde gelip geçsin. Canım kuzum doğum günün kutlu olsun.

Canım evladım sen bize mutluluk, neşe getirdin. Biz seninle güldük seninle üzüldük. Sen bizim huzurumuzsun, evimizin neşesi, gönlümüzün sevgi kelebeği, dünyalar güzeli bebeğimizsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken,  geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Reklamlar

Çocuğumun gözümün nuru bitanemin bugün doğum günü, onu çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım evladım.

Benim nazlı kelebeğim, dilerim yeni yaşında da mutlu ve sağlıklı olur, başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürürsün. Doğum günün kutlu olsun nazlı kelebeğim.

Eğer bana mutluluğun resmini yap deselerdi senin resmini yapardım yavrum. Benim en büyük mutluluk kaynağım sensin. Canım yavrum doğum günün kutlu olsun…

Sen benim hiç büyümeyen minik yavrumsun, sen benim ömrüme ömür katan canımsın. Canım çocuğum doğum günün kutlu olsun.

Hayatımdaki sönmeyen güneş, ayım, yıldızım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kınalı kuzum.

Benim ufacık kınalı kuzum bugün yeni bir yaşa daha adım attı. Sana bu yeni yaşında mutlu ve uğurlu, sağlıklı yaşlar yavrum.

Ah bebeğim ah! Sen ne çabuk büyüyorsun böyle hızlı hızlı… Büyü yavrum büyü de vatana, millete hayırlı bir evlat ol!

Reklamlar

Hani seni bize getiren leylek var ya, iyi ki seni bize getirmiş. İyi ki senin gibi bir çocuğa sahip olmuşuz. Şimdi gözlerini kapat ve mumları üflerken de en güzel dilekleri dile. Doğum günün kutlu olsun ay parçam.

Benim canım kadar çok sevdiğim, uğrunda her şeyi göze aldığım canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven annen…

Yeni yaşında hep mutlu ol ve neşeli kal. İstediğin tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Can parem; günümün en güzel anlamı ve hayatımın en büyük emeli doğum günün kutlu olsun.

Varlığıyla kalbime huzur veren, her anne deyişinde içimi titreten, yaşama sebebim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Yeşil yapraklı hayatın pembe çiçekleri her zaman üzerine yağsın papatyam. Siyahtan her zaman uzak, pembeye her daim yakın olman dileğiyle.

Güzel günlerin başlangıcıydı senin doğuşun ve senden sonra kötü gün yaşamadım oğlum. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

Reklamlar

Apansız girdin hayatıma, bir güneş superguzelsozler.com gibi doğdun yalnızlığıma. Yüreğime coşkuyu sen getirdin. Vazgeçilmezim doğum günün kutlu olsun.

Canım, canımın içi, iyi ki doğmuş ve benim oğlum olmuşsun.

Sen benim karanlığıma ışık saçansın. Sen benim yalnızlığıma son verensin. Doğum günün kutlu olsun can parçam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir