Kızım İçin Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Kızım İçin Güzel Sözler, Kızıma Güzel Sözler, Canım Kızıma Sözler, Kızıma Çok Güzel Sözler, Anneden Kızına Güzel Sözler, Babadan Kızına Güzel Sözler, Kızıma Resimli Güzel Sözler, Kızıma Seni Çok Seviyorum Sözleri

Reklamlar

Kızım İçin Güzel Sözler

Evladın kızı erkeği olmaz evlat evlattır ama kız evlat daha bir başkadır. Kendini sevdiren, her zaman anne ve babayı daha çok düşünen, duygusaldır hiçbir zaman kötülük geçirmez aklından, her kim olursa olsun yardıma muhtaç olan birinin hemen yardımına koşar.

Kızım İçin Güzel Sözler

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Sen bizim göz bebeğimizsin, sen bizim en değerlimizsin, sen uzaklarda özlemle beklediğimiz her an yüreğimizde büyüyen özlemimizsin, sen canımız, canımızın içisin.

Reklamlar

Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Oralarda dikkat et kendine, soğuklarda kalıp hasta olma, sen orda hasta olursa ben burda iyi olamam, sen orda üzülürsen ben burda kahrolurum.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku benim kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

Reklamlar

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

Hani melekler görünmüyordu hep öyle diyorlardı bak benim meleğim görünüyor, her gün gülerek beni karşılıyor. Melek kızım seni çok özledim.

Ben her türlü zorluklara hiç korkmadan, düşünmeden göğüs gererim çünkü benim dünyalar kadar güzel bir kızım var onun için her şeyi göze alırım.

Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Reklamlar

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Kızım İçin Güzel Sözler

Bir kızı olmalı insanı her düşündükçe mutlu olduğu, bir kızı olmalı insanın güldükçe dünyaları güldüren.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir