Oğluma Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Oğluma Güzel Sözler, Oğluma Güzel Mesajlar, Oğlum İçin Güzel Sözler, Erkek Evlada Güzel Sözler, Anneden Oğluna Güzel Sözler, Babadan Oğluna Güzel Sözler, Oğluma Özlem Sözleri, Oğluma Seviyorum Sözleri

Reklamlar

Oğluma Güzel Sözler

Oğluma Güzel Sözler

Sen benim bu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamımın kaynağı mutluluğumsun, sen benim canım evladımsın.

Benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığım şimdi bu mesajı okuyan canım oğlumdur. Seni çok özledim yakışıklı oğlum.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum.

Daha dün küçücük bir bebektin kollarımda, şimdi büyüdün kocaman adam oldun ama sen benim hiç büyümeyen bebeğim olarak kalacaksın unutma bunu.

Bana gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim ama şunu unutma canım oğlum. Hiçbir çiçek bana senin kokun kadar güzel kokmaz.

Rabbim bahtını, şansını açık etsin, her zaman iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmayı nasip etsin.

Reklamlar

Rabbim her zaman seni korusun, sıkıntılı zamanlarında gönlünden huzurun eksik olmasın, her zaman sağlıklı ve mutlu bir yaşamın olsun. Seni özledim canım oğlum.

Oğlum canım benim hayata tutunuşum, mutlulukla gülüşüm, her gün Rabbime duamsın. Rabbim seni her türlü belalardan, kötülüklerden, şerlerden korusun.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim canım oğlumsun.

Yüce Mevla gülen yüzünü her zaman güldürsün, işlerin yolunda gitsin, başarıların daim olsun.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin.

Candan öteye bir can daha varmış onun adı da oğulmuş.

Yakışıklı prensim bugün neler yapmış nerelerde bakayım, yoksa gönlünü güzellere kaptırıp da annesini unutmuş mu?

Binlerce kez şükürler olsun seni bana veren Rabbime, sen benim bu hayattaki tek dayanağım, yaşama tutunma sebebimsin.

Reklamlar

Hayat her zaman güzel olmuyor oğlum bazen acımasızca üzerine üzerine gelebilir ama sen sakın pes etme, yılmadan yürü hayatın üstüne üstüne unutma bir ben her zaman senin yanındayım.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim oğlum kadar güzel kokamaz.

Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim.

Sen annene, babana ve ailene karşı saygılı bir evlat oldun. Bu iyi kalpli biri olmanın karşılığını aldın. Dileğim bundan sonra daha mutlu olman.

Bazen canım sıkılınca uzaklara dalıyor gözlerim sonra sen geliyorsun aklıma iyi ki oğlum var deyip gülümsüyorum.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Bana bu dünyada neye sahip olmak istersin diye sorsalar hiçbir şey derdim. Çünkü zaten ben bu dünyada ki benim için en değerli varlığa sahibim. Seni çok özledim oğlum.

Sen beni iyi eden, bana huzur veren, mutluluğum, neşem kısaca her şeyimsin, sen Bitanemsin.

Şimdi seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kalksam oğlum buna ne zaman yeter ne de ömür seni canımdan daha çok seviyorum oğlum.

El kızı da el oğlu da bir gün çekip gider ama benim oğlum her zaman benim yanımdadır. İyi ki varsın canım oğlum seni çok seviyorum.

Reklamlar

İyi ki seni gibi bir oğlum var atalarımız boşuna dememiş çam ağacından ağıl olmaz, el oğlundan oğul olma diye.

Sen benim geçmişim, geleceğim, her şeyimsin, sen gülümseme sebebim, en güzel neşemsin. Sen benim hiç büyümeyecek bebeğimsin.

Benim dünyalar kadar yakışıklı oğlum varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Oğlum canım benim hayata tutunuşum, mutlulukla gülüşüm, her gün Rabbime duamsın. Rabbim seni her türlü belalardan, kötülüklerden, şerlerden korusun.

Ben mutluyum çünkü çok iyi bir oğlum var, ben mutluyum çünkü dünyalar kadar değerli bir oğlum var.

Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim biricik oğlumsun

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim superguzelsozler.com ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar.

Her sevdanın karşılığı olmaz, bu sevdada bir beklenti olmaz, bu sevda yıllar geçse de unutulmaz. Aynı benim oğluma duyduğum ölümsüz sevdam gibi.

Güzel oğlum mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmişte yaşadıklarını unutup geleceğe yeni bir sayfa açmalısın.

Evlat candan öte bir canmış. Oğlu olmayan bunu anlamazmış. Oğlu annesinden çok uzaklarda olsa da annesi onu her zaman severmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir