Anneden Oğluna Güzel Sözler

Anneden Oğluna Güzel Sözler, Annenin Oğluna Güzel Sözleri, Anne Oğul Sözleri Kısa, Annenin Asker Oğluna Sözler, Anne Ve Oğulları Sözleri, Anneden Erkek Evlada Güzel Sözler, Anneden Oğluna Güzel Sözler İnstagram

Reklamlar

Annenin Oğluna Güzel Sözleri

Annenin Oğluna Güzel Sözleri

* Seni bize veren Rabbime binlerce şükürler olsun. Senin gibi bir evladı bize nasip ettiği için ne kadar şükür etsem azdır. Allah’ım senin acını bize göstermesin canım oğlum.

* Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam.

* Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

* Hiç bir çiçek evlat kokusu kadar güzel kokmaz.

* Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

* Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun.

Reklamlar

* Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum.

* Gözlerinin içine baktığımda bir tek sen güldürüyorsun beni, içime alabildiğince huzur dolduruyorsun canım oğlum.

* Sen başarınla bizleri gururlandırdın, Allah’ım sana daha bunun gibi nice başarılar elde etmek nasip etsin. Tebrikler aslanım.

* Düşünüyorum da seninle çok güzel anılarımız olacak seninle yeniden çocuk olup, seninle büyüyeceğim oğlum.

* Sarıldığım umudum düşlerim, hayallerim, yarınımsın sen, yüzümün gülümseme sebebisin sen. Bir ömür gülsün senin o güzel yüzün da tatlıdır senin bir sözün.

* Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

* Sen benim geceleri ay kadar parlayan, gündüzleri güneş kadar ışıldayanımsın. Sen benim canım, cananımsın. Seni çok seviyorum oğlum.

* Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım oğlum seni çok seviyorum.

* Benim dünyalar kadar yakışıklı oğlum varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Reklamlar

* Sen benim geçmişim, geleceğim, her şeyimsin, sen gülümseme sebebim, en güzel neşemsin. Sen benim hiç büyümeyecek bebeğimsin.

* Benim ışık saçan gözlerimsin sen, yüzümde beliren gülümseyiş sevincimsin sen. İyi ki varsın güzel oğlum.

* Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevla’m seni korusun canım oğlum.

* Benim küçük prensim, küçük kahramanım seni ilk kucağıma aldığımda mutlulukların en güzelini tattım ve seni çok sevdim. Mutluluklar Güzel Oğlum.

* Sen beni iyi eden, bana huzur veren, mutluluğum, neşem kısaca her şeyimsin, sen Bitanemsin canım oğlum.

* Sen benim bu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamımın kaynağı mutluluğumsun, sen benim canım evladımsın.

* Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar. Mevla’m seni korusun canım oğlum.

Reklamlar

* Tekrar çocuklar gibi olmamız yerine getirilemeyecek bir taleptir; ama en azından çocukların bizler gibi olmasını önlemeye çalışabiliriz.

* Sen benim canımsın, ciğerimsin, ben seni yarın nasıl başkalarının kollarına teslim edeceğim, sensiz nasıl yaşayacağım şimdiden sensizliği düşündükçe deli oluyorum. Seni çok seviyorum canım oğlum.

* Candan öteye bir can daha varmış onun adı da oğulmuş.

* Meğer candan öte daha varmış ve onun adı evlatmış.

* Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin.

* Benim cennet kokulu oğlum sen gecemi aydınlatan ay ışığı doğruya giden yolum oldun. Hayatıma girişin ile tanıştım mutlulukla ve seninle güldüm.

* Sağlıklı ve huzurlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle.

* Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

* Meğer her şey anlamsızmış senden önce sen geldin biz büyüdük aile olduk seninle.

* İnsan evladına olan sevgisinde superguzelsozler.com karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum.

* İlk sende tattım evlat aşkını, mutlu ettin sen beni güldürdün yüzümü. Kokunda buldum ben mutluluğu, seni ben çok sevdim oğluşum.

* Hayatıma geldin bana mutluluk verdin. İyi ki böyle yakışıklı bir oğlum var dedim. Mutluluk verdin bana güldürdün yüzümü. Bir ömür Rabbim senin güldürsün yüzünü.

* Benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığım şimdi bu mesajı okuyan canım oğlumdur. Seni çok özledim yakışıklı oğlum.

* Ayakta duracak halim yokken hayatta duracak nedenlerim var benim ben anneyim evlatlarım var benim.

* Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiç bir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

* Rabbim bahtını, şansını açık etsin, her zaman iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmayı nasip etsin.

* Seninle benim yüzüm de gülümseyişin mutluluğum sensin benim sevincim can özüm.

* Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin.

* Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir.

* Sen geldin ben anne oldum, önce masum gözlerin buluştu gözlerimle sonraysa minik ellerin sen geldin ben kendimi buldum.

* Canım oğlum, umarım bütün hayatın mutluluk, başarı ve sağlıkla geçer. Öyle tatlı bir çocuksun ki anlatamam. Seninle tüm hayatım boyunca gurur duyarız umarım.

* Daha dün küçücük bir bebektin kollarımda, şimdi büyüdün kocaman adam oldun ama sen benim hiç büyümeyen bebeğim olarak kalacaksın unutma bunu.

* Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel göz, yanağımda imzandır öpücüklerin. Sen en güzel fotoğrafım, sen güzel kitabım, sen en güzel iki hecem. Sevgim, neşem, gülüm, oğlum.

* Benim oğlum bana en güzel çiçekleri göndermiş ve altına da annem diye yazmış. Teşekkür ederim canım oğlum ama benim yanımda senin kokun hiçbir çiçeğin yerini tutmaz.

* Ben mutluyum çünkü çok iyi bir oğlum var, ben mutluyum çünkü dünyalar kadar değerli bir oğlum var.

* Benim kollarım sana yuva oldu oğlum sen ise bana canımdan kıymetli evlat, en yakın arkadaş oldun iyi ki varsın biricik yavrum.

* Bazı sevdalar vardır ki ne bir karşılığı ne bir beklentisi olur. Tıpkı bir annenin ve babanın evladına duyduğu sevda gibi.

* Seni sevdikçe sevesim, öptükçe öpesim, kokladıkça içime çekesim geliyor. Seni bir an yanımdan ayırmadan her an göresim geliyor. Seni çok özledim oğlum.

* Söz vermiştin bize sizin için başaracağım diye ve yaptın da. Seni canı gönülden tebrik ediyorum oğlum. Yüce Mevla başarılarını muvaffak eylesin. Yolun, bahtın açık olsun.

* Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

* Binlerce kez şükürler olsun seni bana veren Rabbime, sen benim bu hayattaki tek dayanağım, yaşama tutunma sebebimsin.

* Evladımın ayağı taşa değse benim yüreğim kanar.

* Yakışıklı prensim bugün neler yapmış nerelerde bakayım, yoksa gönlünü güzellere kaptırıp da annesini unutmuş mu?

* Bazen canım sıkılınca uzaklara dalıyor gözlerim sonra sen geliyorsun aklıma iyi ki oğlum var deyip gülümsüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir