Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde sevgililer için hazırladığımız doğum günü sözlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca sevgiliye doğum günü sözleri uzun, sevgiliye doğum günü sözleri yeni ve sevgiliye doğum günü sözleri gülümseten sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri ve Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri ve Mesajları

-> Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun.

-> Yeni yaşın sana uğurlu gelsin sevgilim. Nice yaşlara.

-> Doğum günleri çabuk geçer, ama aşkımız her zaman kalır.

-> Sevgilim doğduğun gün benim için bayram demek, iyi ki varsın.

-> Sen bana Rabbimin bir lütfusun. İyi ki doğmuşsun menekşe gözlüm.

-> Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Nice birlikte güzel yıllarımız olsun.

-> Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim… İyi ki doğdun, nice mutlu senelere

-> Heyecanla, başarıyla ve yeniliklerle dolu bir yaş dilerim tatlım. İyi ki doğdun!

-> Umarım doğum günün senin kadar harika geçer. Bu muhteşem günü bir Kral gibi yaşa.

-> Bugün yılın en güzel günüdür, çünkü bugün hayatımın aşkı doğdu. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Bu yıl sürprizlerle dolu olabilir ve ilki benden geliyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

-> Doğum günün kutlu olsun aşkım, yıldızların ışıkları bu güzel yılı senin için aydınlatsın.

-> Doğum günün kutlu olsun canım. Hayallerinin gerçekleştiği yepyeni ve taptaze bir yaş olsun.

-> İyi ki doğdun canım. Muhteşem bir yıl seni bekliyor; sağlık ve başarı dolu olmasını dilerim.

-> Bende senin yerin bambaşka, sende benim yerim ise bir muamma. Seni seviyorum, iyi ki doğdun.

-> O olmadan hayatım bir hiç olan sevgiliye iyi ki doğdun diyorum. Varlığınla anlam buldu yaşamım.

-> Seninle ruhumun tamamlandığını hissediyorum. İyi ki doğdun. Birlikte nice güzel yıllara ruh ikizim…

-> İyi ki doğdun ve benim oldun. Sen hayatıma değer katan biricik sevdiğimsin. Nice mutlu, birlikte senelere

-> Hayatımı sadece seninle yaşamak istiyorum. En güzel doğum günü hediyelerini sadece sana vermek istiyorum.

-> Bugün sana en iyi hediyeleri veremeyebilirim ancak bu özel günde düşüncelerim ve dileklerim seninle birlikte.

-> Sevgili Sevgilim! Her şeye rağmen bir yıl daha olgunlaştın; zorlukları ve neşeyi geride bıraktık. Nice yaşlara.

Reklamlar

-> Umarım bu yıl yüzlerce kez yaptığın tüm iyilikleri, hediye olarak geri alırsın. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

-> Seni tanıdığım günden beri hep iyi ki dedim… İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin. Doğum Günün kutlu olsun sevdiğim

-> Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

-> Seni seviyorum ve bunu söylemekten çekinmiyorum. Şimdi doğum günün, umarım kalbimi bir armağan olarak kabul edersin.

-> Doğum günün için binlerce öpücük yolluyorum sana. Bu güzel günü binlerce öpücükle doldurabilirim. İyi ki doğdun bebeğim

-> Sevgilim, yılın en güzel gününü seni düşünerek geçiriyorum. Yanında olamasam da büyük bir özlemle doğum gününü kutlarım.

-> Allah bana yıllar önce bugün öyle bir hediye verdi ki, bunun üzerine ne söylesem eksik kalır. İyi doğdun varlık sebebim.

Reklamlar

-> Seni tanımadan önce ben hiç yaşamamışım. Senin hayatıma girdiğin gün benim de doğum günüm. Birlikte nice yıllara sevgilim…

-> Mutluyum çünkü yıllar önce bugün bir melek dünyaya gelmiş ve o melek benim prensesim olmuş. İyi ki doğmuşsun yaşama sevincim.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Yeni

-> Seninle, yolum aydınlık ve istikrarlı ama asla sıkıcı değil. Umarım doğum günün eğlenceli, sevgi dolu olur. Tıpkı senin gibi.

-> Şairler ve ressamlar duygularımı en iyi ifade ederler. Zavallı benliğim sadece şunu söyleyebilir: İyi ki doğdun ve seni seviyorum.

-> Başıma gelen en iyi şey sensin. Bu özel günü, Doğum gününü sana yakışır şekilde kutlayalım. Dünyayı bugün en güzel renklere boyayalım.

-> Pastayı keserken yanınızda olmak için fiziksel olarak mevcut olmayabilirim, ama bugün düşüncelerimde olacaksın! Doğum günün kutlu olsun.

-> Çevrende bir çember çiziyorum: bir kalp değil, çünkü bir kalp kırılabilir, ancak bir daire sonsuza kadar devam eder. Mutlu Yıllar tatlım.

-> Dünyadaki dert kapılarını kapatmak, böylece sadece seninle doğum gününde baş başa olabilmek en büyük dileğim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

-> Yepyeni bir yaşla hayatın sana tüm umutlarının yeşerdiği, başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini dilerim. En içten dileklerimle doğum gününü kutlarım.

-> Gökler açılıp , seni benim için yolladı. Her zaman seni ilk gördüğümde kalbimin nasıl attığını hatırlayacağım. Doğum gününü bu duygularla kutlayacağım.

-> Pastandaki mumlara bakınca sensiz geçen yıllarıma kederleniyorum. Bundan sonra üfleyeceğin her mumda birlikte olmak dileğiyle… İyi ki doğdun bir tanem…

-> Günün güneş olmadan başlamayacağı gibi, hayatım senin dokunuşların ve tatlı sözlerin olmadan başlamaz. Dünyanın en tatlı yâri, doğum günün kutlu olsun.

-> Bu gece, dünyada başka hiçbir dert yokmuş gibi yaşayalım. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun, o halde sana yakışan bir doğum gününü beraber kutlayalım.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Gülümseten

-> Saçlarını, gözlerini, ellerini düşünerek başladım güne bugün. Senin günün, doğum günün kutlu olsun. Kocaman bir özlemle, aşkla, yalnızca yanında olmak isterdim.

-> Çiçeklerle dolu bir bahçede, en güzel ve en zarif çiçek olarak öne çıkıyorsun. Seninle her zaman cennetteyim gibi hissediyorum. İyi ki doğdun, benim dünyalar güzelim.

-> Gözlerindeki ışıltıyı ve birlikte olduğumuzda bana bahşettiğin güzel gülümsemeyi seviyorum. Daha fazla doğum gününü kutladığımızı izlemek için yanında olmak istiyorum.

-> Bugün sana çok uzaklardan yazıyor olabilirim ama bil ki burada nereye baksam seni görüyorum. Umarım ayrı geçirdiğimiz son doğum günü bu olur. Nice yıllara canım sevgilim.

-> Hayatım, anlamlandırdığın her gün benim için ayrı bir güzellik ama doğduğun gün en özeli. İyi ki varsın. Şimdiden özlediğim mis kokunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum.

-> İyilikle, barışla, umutla dolu bir yaş olmasını diliyorum. Seninle neler keşfedeceğiz, neler yaşayacağız, planlarımız nasıl gelişecek merak içinde bekliyorum. Seni seviyorum.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri İnstagram

-> Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

-> Dokunduğun her ruh rahatlık ve huzura erer. Sarıldığın her arkadaş sevinçle dolar. Doğum gününde, dileğim, kalbinin istediği her şeye sahip olmasıdır çünkü bunu hak ediyorsun.

-> Canım, doğum günün kutlu olsun. Güzel hatıralarla dolu yılları geride bırakarak büyüyoruz. Birbirimizin elini hiç bırakmıyoruz. Bağlılıkla özveriyle ışıldayan nice güzel yaşlara.

-> Aldığınız her yol engellerden arındırılmış olabilir. Her köşe hoş sürprizler getirebilir. Girdiğiniz her kapı iyi bir servet getirir. Bu gün senin için en mutlu doğum günü olabilir.

-> Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen her zaman aklımdasın ve kalbimdesin. Aramıza hiç bir şey giremez. Bugün ve her zaman, sen benim ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun, gün ışığım.

-> Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

-> Canım sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Güzelliklerle çevrili bir yılı daha geride bıraktık ve bir yenisi dolu dizgin geliyor. Beraber olmanın mutluluğuyla geçiveren yıllarımız çok olsun.

-> Hiçbir zaman senin gibi değerli biriyle karşılaştığımı anımsamıyorum. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Bunun için elimden geleni yapmak istiyorum. İyi ki doğdun sevdiğim. Seni çok seviyorum.

-> Hatırlar mısın ilk günlerde nasıl da gözlerimi senden alamazdım. Bu aşk aylarla yıllar geçse bile bende hiç solmadı. Sen her yaşınla güzelleştikçe yeniden başımı döndürüyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Benim esin perim, varlığınla renklenen yaşamımda yerin doldurulamaz. Hayalinle geçen özlem dolu zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun.

-> En güzel yaşın bu olsun sevgilim! Bir an ayrılmadan, nice senelere. Ellerini ellerimde, gözlerini ise gözlerimde bulduğum her akşama ve her sabaha şükrederek bir yılı daha beraber aşacağımıza inanıyorum. Güzel yarınlara…

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Uzun

-> Bu sabah güneş senin için doğdu, fark ettin mi? Bugün düşlere dalıyorum, aklımda hep sen… Şimdi seninle birlikte, kahkahalarla ve mutlulukla geçecek nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Yanında olmak için sabırsızlanıyorum. Biriciğim, doğum günün kutlu olsun.

-> Bir tanem, bugün yılın en güzel günü. Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Yıllar geçti ama sen hala benim bebeğimsin. Şimdi o ilk günden kalan tazecik hislerin, masumiyetin ve iyi kalpli halinle seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

-> Doğum günün kutlu olsun biricik sevgilim. Nice aşk dolu yıllara. Seninle doğan güneş her gün ruhumu ısıtıyor ama bugün bir başka. Düşünüyorum da belki birlikte olmasak çok başka biri olurdum, mutsuzluğa katlanamazdım. Hayatıma tüm sürprizlerle bir anda girdin ve bana mutluluk verdin.

-> Nice sevgi dolu yaşlara, iyi ki doğdun canım. Tanıştığımız yıllara dönüp bakınca ikimiz de sanki çocukmuşuz gibi geliyor. Bir yandan da geçen yıllar çabucak anılara dönüşmüş gibi. Senleyken zamanı fark edemiyorum. Her şey baş döndüren bir güzellikte; böyle sürmesi için her şeyi yaparım.

-> Hayatım, doğum günün kutlu olsun. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincimsin. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi superguzelsozler.com dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için çok şanslıyım. En güzeli de yaşam macerasında, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek.

-> İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

-> Bir tanem, yeni yaşında sağlık ve mutlulukla, hep gülmeni dilerim. En tatlı anlarda daima birlikte olmak dileğiyle… Hatıralarımıza yenilerini kattığımız, güneşle ve müzikle dolu harika bir yaş olmalı bu gelen. Sakın bensiz eğlenebileceğini sanma! Beraber kahkahaları paylaşacağımız daha fazla fotoğraf olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir