Sevgiliye Özlü Sözler

Sevgililer için özel olan bu yazımızın içeriğinde sevgiliye özlü sözler uzun, sevgilime özlü sözler, sevgiliye etkileyici sözler kısa ve sevgiliye özlü sözler tumblr sözlerini de okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgilime Özlü Sözler

Sevgilime Özlü Sözler

-> Özgürlüğe koşmak gibi seni sevmek bebeğim.

-> Sen bilemezsin gülüşün bende kaç bahar eder.

-> Sen aklıma gelince, ben kendime gelemiyorum.

-> Bir kişide hem aşkı hem de arkadaşlığı bulmak.

-> Bir gülüşün var, balık olsam yine de unutmazdım.

-> Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin.

-> Çiçeğim, ben seni hiçbir dünya telaşına değişmem.

-> Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin.

-> Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam!

Reklamlar

-> Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

-> Sonunda sen gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı.

-> Bu şehri seviyorsam eğer içinde sen varsın bunun içindir.

-> Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

-> Eğer dünyada aşk olmasaydı kimsede acıma vicdan duygusu olmazdı.

-> Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım.

-> Seni ne zaman unutacağımı sorma. Çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

-> Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana.

-> Gönlüm senin gözlerine tutulmuşken, dillere düşen bu halin adıdır Aşk.

-> Aşk, seninle güzel bir tanem. Sen, benim ömrüme ömür katan nefesimsin.

-> Sevgiyi gerçek kılan şey mücadeledir. Sevdiklerini kadere bırakamazsın.

-> Kahven şekerli olsun mu diye sordu. Karşımda sen varken ayıp olur dedim.

-> O boncuk gözlerini izlemek Ortaköy’den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.

-> Senin aşkını dağlara yazacaktım ama aşkımdan daha büyük bir dağ bulamadım.

Reklamlar

-> Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

-> Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

-> Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.

-> Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

-> Sevgiliye güzel sözler söyler benim yüreğim. Dilim değil yüreğim söyler yüreğim.

-> Sen yeter ki içinden de olsa seni seviyorum de! Kulaklarım çınlasa bile yeter sevgilim

-> Utanırım, söyleyemem yasadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

-> Ne bileyim be sevgilim, öyle güzel baktın ki gözlerime, sevmek değil ölmek geldi içimden.

-> Aşk kendinden vazgeçerek biz olanların değil, benliğini koruyarak bir olanların yazdığı bir hikayedir.

-> Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

-> Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim.

-> Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu beden de neyleyim. Aşk da sen hasret de sen ben de sen. Mevlana

Reklamlar

-> Bir isteğim var sadece senden onun kokusunu al getir onu saçlarını al getir hatta mümkünse onu al getir bana rüzgâr.

-> Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin tutsağın oldum ey sevgilim…

-> Mevsimlerden yazı, günlerden pazarı, aylardan, temmuzu, renklerden pembeyi ama hepsinden çok seni seviyorum sevdiğim.

Sevgiliye Etkileyici Sözler Kısa

-> Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

-> Bаzеn bitmеk bilmеyеn ԁеrtlеr yаğmur olur üstünе yаğаr. Аmа unutmа ki, rеngârеnk gökkuşаğı yаğmurԁаn sonrа çıkаr sevgili.

-> Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin. Şems-i Tebrizi

-> Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor. Akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

-> Seni seviyorum çünkü bu cümleyi senin kadar kimselere yakıştıramadım. seni seviyorum çünkü varlığınla anlam kazandı hayatım.

-> Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel… Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

-> Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

-> Gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur ama kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen asla unutulmaz.

-> Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye!

-> Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

-> Hissizler, hareketsizler yol alamazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

-> Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

-> “Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.” (Özdemir Asaf)

-> Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

-> Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.

Sevgilime Özlü Sözler

-> Her güneş doğarken görebilsem seni, karşıma alıp doyasıya seyretsem seni, yeter ki mutlu günlerinde bari hatırla beni… İnan ki çok özledim sevgilim seni.

-> Bana cennetin bu dünyada olmadığını söylemişlerdi. Yanılmışlar, senin gözlerine her baktığımda cenneti görüyorum ve oradan ömür boyu ayrılmak istemiyorum.”

-> Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.

-> Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkâr etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

-> Korkma sakin gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım. Uzaklarda yalnızım sanma sakın, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım.

-> Düşünsene bir dünya derdi var ama yine de sevgisinden, ilgisinden mahrum bırakmıyor, bir an bile ihmal etmiyor seni. Allah hepimizin karşısına öyle insanlar çıkarsın.

-> Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

-> Seninle birlikte yaşamın en güzel anlarını yaşıyorum sevgilim, nasıl yaşamayayım ki? Sen benim için her şeyden çok daha güzel, her şeyden çok daha anlamlı ve her şeyden çok daha başkasın.

-> Lisanı ağızda olanı değil; Lisanı gönülde olanlar Yar et bize… Tebessümü simasında olanı değil; Tebessümü gönülde olanlar kat bize… Aşkı tende sananı değil; Aşkı ruhunda Can bilenlere arat bizi.

-> Gün gelir de yanında olamazsam eğer, her yağmur yağdığında çık dışarı ve ellerini iki yana aç. Ellerine dokunan her yağmur tanesinde beni hisset. Çünkü ben de aynı anda yağmur damlalarında hissedeceğim seni.

-> Hasretim, mutluluğum, heyecanım sensin. Seni görmek bu garip gönlüme bir sadaka, dünya dertlerime bir ilaç sevgilim. Gözlerindeki dünyada yaşlanmak istiyorum. Seni istiyorum sevgilim. Hiçbir şeyi istemediğim kadar..

-> İlla birini seveceksen tene değil cana değeceksin. İlla birini seveceksen, dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever. Ama sen görmediklerini seveceksin, sözde değil özde istiyorsan şayet; tene değil cana değeceksin.

-> Diyorsun ki; Ben sana gönlümü verdim. İyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgilim. Ben sana hiç gönlümü verir miyim? Çünkü gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur. Ben sana ruhumu veririm. Çünkü ruhum sende sonsuzluk olur!

Sevgiliye Özlü Sözler Uzun

-> Birine güzel bir şey söylediğiniz zaman sizden bir şey eksilmiyor ama o yeniden doğmuş olabiliyor. Kötü bir şey söylediğinizde göğe ermiyorsunuz, ama o yerin dibine geçebiliyor, kısaca özetlemek gerekirse, nezaket kimseden bir şey eksiltmiyor.

-> Benim ilişki anlayışım yan yana değilken de birbirine saygı duyarak hareket etmekten geçer. Bağımlı gibi takıntı yapmadan, içten ve sevgiyle gösterilen sevgimesajlarim.com inceliklerden geçer hatayı telafi etmeyi bilinmesinden, aynı zamanda ki iyi arkadaş olmaktan ve arka plana atılmamaktan geçer.

-> Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgilim, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

-> Eskiden şiirler manasız gelirdi. Yağmur canımı sıkar, yeni doğan gün bir anlam ifade etmezdi. Şimdi senin varlığın başlı başına bir şiir, aşkın şair etti beni. Yağmurda seninle dans etmek, her yeni sabaha seninle uyanmak istiyorum sevgilim. Kalbinden daha konforlu hiçbir yerde bulunmamıştım bugüne kadar.

-> Dağlar kadar engin, gökyüzü kadar sonsuz bir sevda bu bendeki. Ey sevgilim! Bu mesajım sana olan aşkımdan, özleminden hüzünlenip hasta düşmeden ulaşır mı sana bilemem. Ama şunu biliyorum ki şuan bu mesajı okuduğun telefonu tuttuğun o minik ellerini öpmek ve gözlerinde kaybolup aşkından hayallere dalmak için her şeyimi veririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir