Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Yeni yılını gelmesiyle yeni yıl kutlama mesajları gönderilir. Sevgiliye yılbaşı mesajları, sevgilim için yeni yıl mesajı ve sevgiliye komik yeni yıl mesajı içerikli yazımızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Umarım yeni yıl, bu yılki gibi aşkımızı büyütmekle geçer aşkım.

Yeni yılda evimizi, hiç eskimeyen aşkımızla doldurmaya var mısın?

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılda gözlerinde girmek istiyorum. Bana bir dakika baksan diyorum.

Kalbimi sana versem, onu korur musun? Benimle bir ömür, sevgili olur musun?

Yeni yıIda umutIarın gerçeğe, gerçekIerin mutIuIuğa dönüşsün. MutIu yıIIar!

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…

Yeni yıl, her şeyi yenilesin! bir sen eskisi gibi kal birtanem… Mutlu Senelere

Reklamlar

Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Yeni yıIda umutIu bir yaşam seninIe oIsun.

Yeni Yıl kararımı yazıyorum ve seni sevmek listemin başında. Mutlu Yıllar canım.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle… Seni Seviyorum.

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2022 yılı kutlu olsun bir tanem.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Reklamlar

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Bahar geIdiğinde geIincikIerin en güzeI başIangıçIarı müjdeIemesi gibi yeni yıIda da tüm güzeIIikIer seninIe oIsun. MutIu yıIIar aşkım.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır… 2022 yılında da sakın umutlarını yitirme ve başarıların daim olsun… Mutlu Yıllar dilerim…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2022 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. Eminim 2022 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir. İyi yıllar dileğiyle.

Reklamlar

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2022 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Yeni yılda yanımda olacak olmanın hayaliyle bu gece seni düşlüyorum. Yeni yıla senin hayalini kurarak gireceğim. Bu yıl, bizim yılımız olsun sevgilim.

Yeni yıIda yanımda oIacak oImanın hayaIiyIe bu gece seni düşIüyorum. Yeni yıIa senin hayaIini kurarak gireceğim. Bu yıI, bizim yıIımız oIsun sevgiIim.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

“Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.”

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Ben inanıyorum ki yeni yıIda her şey çok daha güzeI oIacak aşkım. SeninIe yine çok güzeI anıIar biriktireceğiz. Hep benimIe kaI, hep yanımda oI… MutIu yıIIar.

Doğan her günün sabahında, gelen her yeni yılda içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Yeni yılımız kutlu olsun bir tanem.

Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar!

Sen benim diğer yarımsın. Ben sensiz tam olmazdım. Bu da, bu Yeni Yılı iki kat özel kılıyor çünkü biz birlikteyiz. Yeni Yılın Kutlu Olsun ve mutlu günler, sevgilim

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Nice senelere aşkım, yeni yılın kutlu olsun.

CoşkuIu ama yorgun bir yıI daha geçiyor yaşamımızdan. GeIecek yıIda sevgiIerin en güzeIi, aşkIarın en yücesi, mutIuIukIarın en uzun süreIisi seninIe oIsun. İyi seneIer.

Yeni yıIda yüzünden güIücükIer, yüreğinden huzur, gözIerinden ışıItı eksik oImasın. Yeni yıIda eIinden eIim, kaIbinden kaIbim, sesinden adım eksik oImasın. İyi ki varsın aşkım.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Ben biIiyorum ki yeni yıIda da yine seninIe oIduğum sürece hep renkIi ve güIümseten anıIar biriktireceğim. Ben biIiyorum, seni ömrümün sonuna dek aynı aşkIa seveceğim. İyi seneIer sevgiIim.

Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok saydıracağı, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle… İyi ki varsın sevgilim.

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun. 2022’de de benimle kal sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Sevgiliye 2022 Yeni Yıl Mesajı

Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yıla da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Yeni yılda melekler omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar seninle olsun aşkım. Sen her şeyin en güzelini hak edensin…  Hayalini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında belirsin. Mutlu yıllar sevgilim.

Aklımda ismin, gözlerimde yüzünle bu yeni yılda da seni anıyorum. Bir yıl daha adını anarak, ismini bularak geçti. Bana bu yıl yaşattığın duyguların tarifi yok sevgilim. Her saniyemde imzanın olacağı bir yıl olsun. Mutlu yıllar.

Canıma can katan sevgilim, mutluluk sebebim. Yeni seneye iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

Diğer yarım, sevgiIim. Senden uzakta girdiğim yeni yıIa, yanımda kaIdığın sabahIarIa uyanmak istiyorum. Senden uzakta başIadığım seneyi, yanında superguzelsozler.com sonIandırmak istiyorum. Senden ayrı soIdurduğum çiçeği, yanında büyütmek istiyorum. Seni seviyorum hayatımın anIamı. MutIu yıIIar.

Sen sevginin en güzel hali, mutluluğun vücut bulmuşu. Sen gözlerimin her an aradığı, zorlanmadan çıktığımsın engelli her yokuşu… Sen benim biricik sevgilim, dünyamın ışıklarla doluşu. İyi ki seninleyim, ‘keşke’siz bir yeni yıl için yine gülsene bana doğru. Mutlu yıllar aşkım!

Seni çok sevmemin sebebi, dünyanın en iyi karısı olduğun ve bana bir kral gibi davranmış olduğun için değil, bunun karşılığında benden hiçbir şey istememendir. Bütün dünyayı sana vermek istesem de, sen sadece aşkımı istedin. Bu da sana verebileceğim tek şey. Seni seviyorum. Yeni Yılımız mutlu olsun!

Bitirdiğimiz yıl üzüntülerimizle, sevinçlerimizle, mutluluklarımızla, acılarımızla, hüzünlerimizle geride kalıyor… Ancak sen asla benim için geride kalmayacak, her zaman benimle güzel yarınlarda buluşacaksın. Umarım yeni yılda her şey çok daha güzel olur, bize daha fazla mutluluk, sevinç ve umutla gelir. Seni çok seviyorum

Yanımda olmadığın zamanın boşa geçtiğini düşündüm hep. Yan yana olmadığımız anlarda içim sızlar bu yüzden. Şimdi tüm aşıklar, sevdiklerinin gözlerinin içinde kendi yansımalarını görürken, ben senin kokuna bile hasret kaldım. Bu gece gördüğün her yıldız için seni seviyorum diyorum sevgilim. Bu gece, gireceğimiz en güzel yılın başlangıcı olsun. Mutlu yıllar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir