Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

Sınıf öğretmenleri minik öğrencilerin yüreklerine dokunan gül bahçesinin bahçıvanları gibidir. Bu yazımızda veliden sınıf öğretmenine öğretmenler günü mesajı, sınıf öğretmenine öğretmenler günü mesajları facebook ve sınıf öğretmenine öğretmenler günü sözleri kısa sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajları Kısa

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajları Kısa

-> Sen bir tek kanatlı bilgi meleğisin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

-> Gelecek nesiller öğretmenlerin elindedir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

-> Tüm fedakar ve üretken öğretmenlerimizin bu değerli gününü içtenlikle kutluyorum.

-> Milletleri kurtaran yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez.

-> Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Güvenle emanet edildiğimiz 2. Ailemizdir onlar, iyi ki varlar. Öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Bu kutlu mesleği icra eden çok değerli ve kıymetli öğretmenlerimin öğretmenler günün kutlarım.

-> Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Başöğretmen M. Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü içtenlikle kutluyorum.

-> Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Nice öğretmenler günlerine.

-> Sevgiyle, şefkatle, emekle bu kutsal görevi yerine getiren öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

-> Geleceğe ışık tutan, okullara hayat veren, elleri öpülesi öğretmenlerim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenlerim.

-> Milli ve manevi değerlerimizi yarınlara aktaran siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Reklamlar

-> Dünyanın neresine giderseniz gidin en sevilen meslek öğretmenlik, en sevilen meslek çalışanı öğretmenlerdir.

-> Aydın nesillerin yetiştirilmesinde büyük emeği olan eğitimcilerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

-> Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

-> İyi bir eğitim herhangi birini değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi… 24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Çocuklarımızı ve gençlerimizi bilgi ve cesaretle buluşturan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

-> Öğretmeyi, bilgiyi, öğrencilerini ve dünyayı seven; kalbinden emek veren tüm öğretmenlerin günü mutlu, umutlu olsun.

-> Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Reklamlar

-> Başöğretmen Atatürk’ün yolunda vicdanı hür nesiller için çalışan, Fedakar Öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Çocuklarımızı yetiştirerek ülkemizin geleceğini inşa eden değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Veliden Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

-> Sabrını ve sevgisini öğrenim hayatımız boyunca bizden esirgemeyen, fedakar öğretmenlerimiz! Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

-> Dünyada her mesleğe bir alternatif bulanabilir ama öğretmenliğe asla değer biçilemez, çünkü her mesleğin başıdır öğretmenlik.

-> Öğretmenlik ne kutsal meslek, sabır gerek, emek gerek. Bizlere düşen de onların kıymetini bilmek. Öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bize ışık olan tüm saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

-> Kaderimizi çizen, bize yön veren bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. bilin ki, sizi benliğimizde taşıyoruz bir ömür boyu.

-> Başöğretmen Atatürk”ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

-> Öğretmen olmanın lafta değil, gerçekten bir ayrıcalık olduğunun farkında olan bir toplum olmamız dileğiyle Öğretmenler Günü’nü kutlu olsun.

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajları Facebook

-> Öğretmenim içimdeki değerleri keşfedip bana cesaret vererek benim ben olmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Gününüzü içtenlikle kutlarım.

-> Dünya’nın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. (M.K Atatürk) Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Bu mesaj dünyanı en şeker, en tatlı öğretmenine gönderilmiştir yüksek dozda sevgi içermektedir. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

-> Öğretmenlik fedakarlık demektir, öğretmenlik en kutsal meslektir. Bu kutsal mesleği icra eden değerli öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlarım.

-> Aydınlığa giden sonsuz yollardan, tomurcuklar açan yeşil dallardan, bahçedeki taze, solmaz güllerden, baharlarla bağlar ötesinden gel öğretmenim…

-> Öğretmen demek fedakarlık demek, öğretmen demek bir sevgi timsali demek önlerinde saygıyla eğilip ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

-> Öğretmen çiçekli bir bahçenin bahçıvanı gibidir o çiçekleri soldurmamak için özveriyle çalışandır. öğretmen bilgiyi öğrencisine sevgiyle aktarandır.

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Sözleri Kısa

-> Bir fidan kolay yetişmiyor, her yıl sevgiyle sabırla yeni fidanlar yetiştiren toplumun saygın ve sevilen öğretmenlerim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Umut aşılayan, doğruya güzelliğe yönelten yarınlara umut ışığı saçan, gece gündüz demeden fedakarca çalışan öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutlarım.

-> Başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere yüreği eğitim aşkıyla yanıp tutuşan, fedakar, özverili tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

-> O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

-> Atatürk:”Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” diyerek bu kıymetli mesleğin önemini vurgulamıştır. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Sen bizlere her zaman iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettin, sen sadece okulda değil her zaman öğretinimiz olsun. Tüm vefalı öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Öğreten sensin, eğiten sensin hayatı, bana sevdiren sensin, sensin benim canım öğretmenim. Sen her zaman hatırlana değerli bir insansın öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Sevgi ve saygıya değer dünyanın en değerli insanları öğretmenler! Bugün sizlerin en onurlu ve gururlu gününüzdür. Türk öğretmeni her zaman saygıyla anılmaya devam edilecektir.

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı Esprili

-> Aydınlık yarınlarımızın umut ışıkları olan nadide çocuklarımızı yetiştiren onları sevgi tohumuyla birer bilgi tarlasına dönüştüren sevgili öğretmenlerin bu mutlu günü kutlu olsun.

-> Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

-> Tuvalinde rengarenk boyası olan bir ressamın her renkten kullanarak mükemmel eserler ortaya çıkarması ancak bir öğretmenin eseri olabilir. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

-> Öğretmen, bir bahçıvandır. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

-> Öğretmenin o şefkatli bakışı umut verir bizlere, öğretmenin o şefkatli kolları güven verir bizlere, sabah kapıda karşılar günümüzü aydın eder öğrenim. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

-> Öğretmenim sen hiç bir zaman bitmeyecek bir bilgi kaynağısın sen daha nice doktorlar, liderler, öğretmenler, hakimler yetiştireceksin. Allah mesleğinde kolaylıklar versin bu mutlu gününüz kutlu olsun.

-> Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı, sevgi, eğitim, temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.!. Öğretmenler günü kutlu olsun.

-> Bir harf öğretmeye bile kırk yıl köle olurum demiş Hz. Ali sen bizleri bilgi denizinde yüzdürdün, sen bizlere sevgiyi,saygıyı hayatı öğrettin. Seni çok seviyorum öğretmenim Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Bildiklerini bize sevgiyle öğrettin, bizleri superguzelsozler.com topluma yararlı bireyler ettin, kılıçtan keskin kalemler ürettin, bu ülke için çalışacak güzel insanlar eğittin. Canım öğretmenim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-> Yılın bir günü hatırlamakla senin hakkını nasıl ödeyebilirim ki? Her zaman kalbimde olacaksın. Hayatım boyunca seni hiç ama hiç unutmayacağım öğretmenim. Öğretmenler gününü kutlarım, seni çok ama çok seviyorum.

-> Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

-> Canım öğretmenim biz seni yılın bir günü hatırlamakla hakkını ödeyemeyiz. Sen benim tanıdığım en iyi insan ve en iyi öğretmensin. Senin kalbimde her zaman yerin olacaktır. Öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir