Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı

Anne yarısı olarak bilinen teyzeler yeğenlerinin doğum günlerini kutlamak isterler. Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde teyzeden yeğene doğum günü mesajları uzun, teyzeden yeğene doğum günü mesajı duygusal ve teyzeden yeğene doğum günü mesajı etkileyici mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Kısa

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Yeğenim mutlu yıllar. Seni genç ve güzel bir bayan olarak izlemek hayatımın en önemli anlarından biriydi. Teyzen olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sana ayrılan bu yepyeni güzel sayfayı en güzel anılarla doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Sen nesin hayal misin, gerçek mi? Dünyaya gelmiş tatlı bir bebek mi, yoksa dünyaya gönderilmiş melek mi? Meleğim doğum günün kutlu olsun.

-> Yeğenim özel yaş gününde, sağlıklı bir geleceğin olmasını, gelecekteki hayatının mutlulukla dolu olmasını, hayal ettiğin, sevincin ve huzurun bol olacağı  bir geleceğin olur inşallah. Doğum günün kutlu olsun küçük adam.

Reklamlar

-> Yeğenim özel günün de senin kadar eğlenceli ve tatlıdır. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Benim koluma takıp gezeceğim bir sevgilim yok ama yüzüne bakıp mutlu olacağım canım kadar sevdiğim bir yeğenim var.

-> Teyze olmak parklarda yanında bir melek ile dolaşmak, teyze olmak işini gücünü bırakıp yeğenin için koşmak demekmiş. İyi ki doğdun yeğenim.

-> Annen sana kızdığı zaman sen bana gelir sığınırdın, ben ise seni annenden korurdum. Şimdi artık birbirimizden uzak yerlerdeyiz ama kalbim hep seninle olacak güzel yeğenim. Mutlu iyi yılların olsun.

-> Yeğenim, sen doğduğun günden beri hayatımıza güzellikler katıyorsun. Seni sevgiyle büyütmek, bizim için her zaman büyük bir mutluluk. Nice sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllara! İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

-> Biz seninle bir yeğen teyze ilişkisinden çok bir arkadaş gibi büyüdük. Tüm dertlerimizi, sevincimizi birlikte paylaştık. Benim sevinç ortağı yeğenim doğum günün kutlu olsun.

-> Benim tatlı yeğenim doğum günün kutlu olsun. Bugün senin için özel bir gün. Hayat seninle huzur bulsun.

Reklamlar

-> Bu mesaj duygu yüklüdür. Kendinizi duygu almaya hazır hale getirin ve mesajı okumaya devam edin. Benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenim seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayat güzelliklerle yaşatsın bahtını, mutlulukla doldursun kalbini canım yeğenim. Rabbim yeni yaşında hayallerin gerçekleşeceği bir ömür nasip etsin sana. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Benim beni anlayan bir sevgilim yok ama beni anlayan candan bir yeğenim var. Doğum günün kutlu olsun hem arkadaş, hem de sırdaş yeğenim.

-> Teyzenin gülen yüzü canım yeğenim Rabbim seni her daim güldürsün inşallah. Yeni yaşın kutlu olsun yeğenim.

-> Türkiye de 80 milyon insan var ama içinde bir insan var benim için çok değerli ve özel bir insan, yeğenim. Biricik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

-> Aslan gibi bir yeğenin olsun, merkez bankasına bir milyar borcun olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Benim parlak yıldızlı yeğenim. Doğum günün kutlu olsun. Sen her zaman parlayan bir yıldız oldun. Her zaman hayallerinin güzelliğine kavuşursun inşallah.

Reklamlar

-> Canım yeğenim unutma ki teyzen seni bir gün değil her gün sevecek. Sen her zaman benim yanımda en değerlim olacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpüyorum, seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun miniğim.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajları Uzun

-> Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine teyzesinin hayatında ilk sırada gelir. Musmulu yılların olsun yeğenim.

-> İnsanın yeğeni yıldızlar gibidir, sizden uzaktadırlar ama hep orada dururlar, kendinizi yalnız hissettiğiniz anda yanınızda olurlar. İyi ki doğdun iyi ki varsın yeğenim.

-> Canım yeğenim iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim yeğenim olmuşsun.

-> Mutlu yıllar yeğenim, hayallerin her zaman aydınlık olsun ve kalbin her zaman umutla dolu olsun. Bu gün sevgi dolu ve güzel bir yılın olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Senin gibi bir yeğenim var ya, varsın olmasın koluma takıp gezecek bir sevgilim, varsın olmasın kafe kafe gezecek arkadaşlarım. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Canım yeğenim sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bomboş gibi yaşıyorum. Doğum günün kutlu olsun akıllı yeğenim.

-> Her zaman yüzün gülsün, kalbin her daim mutluluk dolsun. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

-> Benim biricik yeğenim başarılarının devamını dilerim. Teyzen her zaman senin yanında sakın bunu unutma. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

-> Doğum günün kutlu olsun. Yeğenler dünyanın en özel insanlarıdır ve sen de yeğenlerin en değerlilerisin. Özel yaş gününde. Geleceğinin en güzel bir şekilde ilerlemesini temenni ederim.

-> Canım yeğenim her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın.

-> Sen gökyüzündeki yıldızlar gibisin uzak ama bir baktığım da görebildiğim. Sende benden uzaksın ama her an kalbimdesin tatlı yeğenim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

-> Mutlu yıllar sevgili yeğenime, senin için çok özel olan bu günde mutlu dolu bir gün dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bir yeğeni olmalı insanın gördüğü zaman içi kıpır kıpır eden, görmediği zaman görmeden de sevebileceği tatlı, şeker gibi bir yeğeni olmalı.

-> Doğum günün kutlu olsun yeğenim. Senin kadar sevimli, tatlı ve eğlenceli başka kimse yok, benim tatlı yeğenim.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Duygusal

-> Sağlıklı,mutlu ve hayal edemeyeceğin kadar güzel yılların olsun. Canım yeğenim; doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun benim şık yeğenim. Herşeyin en güzeli seninle olsun. Temiz yürekli kalpin ebedi olsun.

-> Yaşayacak olduğun günlerin, yaşadığın günlerini aratmasın. Yarınlar umudun olsun, hayatta tüm istediklerin olsun. Canım yeğenim her şey gönlünce olsun.

-> Doğduğun günden beri “Teyze” kelimesi benim için özel bir anlam kazandı. Sana mutlu bir doğum günü ve hayatta daha fazla başarı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sana doğum gününde ve yılın geri kalanında sağlık ve mutluluk diliyorum. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Teyze olmak anne yarısı olmak demektir. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun, sevgili yeğenim. Tatlı küçük bir kızdan, güzel ve olağanüstü bir kadın haline büyüyor. Seninle gurur duyuyorum. Tüm hayallerin gerçek olsun iyi ki doğdun.

-> Dünyanın en tatlı, hatta şeker küpüne, dünyanın en masum sevgisine ve dünyanın çok sevilen yeğenine doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir bu mesaj.

-> Teyze olmak böyle harika bir şey. Hayatıma neşe ve ışık getiriyorsun. Çok özel bir doğum günün var. Sana daha güzel yıllar dilerim yeğenim.

-> Teyzesinin bir tanesi, bugün senin gibi özel bir yeğeni kutlamak ve ömrün boyunca başarı üstüne başarı sağlayabileceğin bir yıl diliyorum sana yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Teyze” kelimesi sen hayatıma girdikten sonra en havalı kelime oldu. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

-> Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var.  Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum gününü kutlar sağlıklı günler dilerğim biriik yeğenim.

-> Doğum günün kutlu olsun. Senin için bugün büyük bir gün, günün tadını çıkar sevgili yeğenim.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Etkileyici

-> Başka bir yıl daha tatlı, daha akıllı ve daha sevimli olman dileğiyle. Özel gününde herşeyin en güzelini diliyorum rabbimden sana. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Canım yeğenim her şey gönlünce, doğum günün kutlu olsun.

-> Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın. Mutlu yıllar yeğenim

-> Benim parlak yeğenim teyzesinin kuzusu. Doğum günün kutlu olsun. Sen bir mucizesin. Işığını parlatmaya ve başarılarının üstüne çıkmaya devam et asla pes etme.

-> Ablamın en güzel gülü, teyzenin bir tanesi çok özletme kendini işlerini halleder halletmez bekliyorum seni. Gül yeğenim doğum günün kutlu olsun.

-> Yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Bugün senin günün! Sevdiğin her şeyi yap. Rabbim gülümsemeni eksik etmesin  Umarım doğum günün huzurla ve ömrün boyunca huzur dolu bir yılla geçer

-> Benim müthiş yeğenim teyzesinin balı doğum günün kutlu olsun. Hayat yolu seni nereye götürürse götürsün, umarım eğlenceli ve mutlu bir yolculuk seni bekliyor olacaktır.

-> Yeğenim  doğum günün kutlu olsun. Seni tanıyan herkese bir armağansın. Umarım doğum günün de senin kadar tatlıdır ve aynı şekilde eğlencelidir.

-> Sen benim evladım gibi kıymetlisin benim yanımda, sen mutlu olursan bende mutlu olurum, sen üzülürsen bende üzülürüm. Her zaman yüzün gülsün canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Ömrün bahar olsun, sağlığın, huzurun, başarıların superguzelsozler.com en güzel duamızdır. Yeni yaşında hayatın güzellikleriyle tanışacağın en güzel mutluluğu diliyorum sana yeğenim. Yeni yaşın kutlu olsun.

-> Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var. O teyzesinin birtanesi. Teyzesinin birtanesi doğum günün kutlu olsun.

-> Benim tatlı yeğenim doğum günün kutlu olsun. Gülüşünle odayı aydınlatıyorsun ve gülüşünle neşe saçıyorsun. Dünya gerçekten daha güzel bir yer çünkü sen içindesin. Allah uzun ömürlü, sağlıklı bir gelecek nasip etsin sana.

-> Bu aralar teyzeni hiç aramaz oldun, yoksa başka bir teyze mi buldun? Söyle benden böyle çabuk mu sıkıldın? Bak teyzen doğum gününde seni unutmadı nice güzel yılların olsun.

-> Sevgili Yeğenim, Sen kıyaslanamaz en iyi kalpe ve bir tatlılığa sahipsin. Bu özel yaş gününde sevgi ve mutluluklar diliyorum sana. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeğenim, sen harika bir şefkatli insansın ve senin gibi bir yeğene sahip olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim. Umarım yeni yaşın, mutlu günlerin, hayallerin, ve çevrendeki herkese getirdiğin kadar neşe getirir. Doğum günün kutlu olsun.

-> Benim tatlı yeğenim, hayatımı en derin sevinçlerle aydınlattın. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir