Vefat Eden Eşe Sevgililer Günü Mesajı

Vefat Eden Eşe Sevgililer Günü Mesajı, Ölen Eşime Sevgililer Günü Mesajı, Ölen Eşe Sevgililer Günü Mesajları, Ölen Eşe Sevgililer Günü Sözleri, Ölen Karım İçin Sevgililer Günü Mesajları, Ölen Eşe Duygusal Sevgililer Günü Mesajları

Reklamlar

Ölen Eşime Sevgililer Günü Mesajı

Ölen Eşe Sevgililer Günü Mesajları

-> Seni hiç unutmadım ve unutmayacağım sen her zaman ilk ve son aşkım olacaksın.

-> Sağlığında istemeyerekte olsa seni üzdüğüm zamanlar oldu ama ben seni her zaman çok sevdim canım eşim Mekanın cennet olsun.

-> Sevgililer günü kutluyor herkes benim sevdiğim şimdi benden çok uzakta ama ben biliyorum ki o beni görüyor ve onu hala çok sevdiğimi biliyor.

-> İnsan sevdiğinin kıymetini öldüğü zaman çok daha iyi anlıyor. Sen hayatta iken seni bu kadar çok özlemiyordum. Şimdi sen yoksun ben seni çok özlüyorum.

-> Unutulmuyor, yerin dolmuyor sevgilim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

-> Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Reklamlar

-> Mutluluk adına bu hayatın bana verdiği her şey, meğer sende saklıymış. Yaşadığım her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet sevgililer günün kutlu olsun.

-> Yokluğunun ilk yılı oldu ama senin yokluğunun acısı bende ilk günkü gibi taze. Bir yıl boyunca seni düşündüm, senli günlerimi düşündüm. Ben hep seni özledim.

-> Nefes almak gibi sana ihtiyacım var. Sensizlik çok zor.

-> Yastığa sarılıp hıçkıra hıçkıra sen diye ağladığım gecelerin günahı cennet kokulu boynuna.

-> Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

-> Günler sensiz geçmek bilmiyor, her gün sanki yeni bir işkence ile geliyor. Seni çok özledim canım karıcığım mekanın cennet olsun.

-> Belki zaman geçer dedim, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

-> Ne zaman bir cenaze görsem, ne zaman ölüm lafını duysam hemen seni hatırlıyorum, yüreğim yanıyor, kalbim sızlıyor seni özlüyorum Bitanem. Sensiz geçen sevgililer günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine kalmadı dayanacak güç. Seni özledim yine bu gece.

-> Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin. Sevgililer günün kutlu olsun.

-> Yüzünü öyle özledim ki; seninleyken gözlerimi kırptığım için bile pişmanım.

-> Mutluluğa dair ne varsa bu hayatta hepsi sende saklıymış. Yaptığımız her şey seninle güzelmiş. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

-> Şimdi sen yanımda olsan hiçbir şey söylemeden saatlerce boynuna sarılırdım.

-> Ne olur bu gece rüyalarıma gel ve beni sımsıkı sar. Seni çok özledim.

-> Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

-> Belki o şu an bu şiirimi dinlemiyor ama ben ona bir kez daha demek istiyorum. Seni seviyorum!

Reklamlar

-> Hayatın son demine yaklaşırken artık günlerim normal günlerden, gecelerim normal gecelerden daha uzun. Bu uzun gecelerde sığınacak bir liman gibi kucak arıyorum ama sen yoksun eşim.

-> Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim canım eşim gibi.

-> Evet, şimdi daha iyi superguzelsozler.com anlıyorum. Senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermedi.

Ölen Eşime Sevgililer Günü Mesajı

-> Seniz özlediğim kadar kimseyi özlemedim bu dünyada ve seni beslediğim kadar kimseyi beslemedim bu kadar hasret dolu. Canım sevgilim seni çok özledim.

-> Geride kalan ölmekten beter olur yaşama sevinci kalmaz gideceği bir yer olmaz sabah uyanmaya bir nedeni olmaz nefes almak yaşamaksa yaşar ama başka bir ismi var onların yaşayan ölüler.

-> Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum.

-> Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

-> Bir nefeslik can kalsaydı sana üflerdim canımdan. Sevgililer Günün Kutlu Olsun canım eşim.

-> Deniz sesimi duyar mı dağlar dinler mi anlatsam seni? Hüzünlüyüm desem çare olur mu gökyüzü salar mı bulutları peşine, ilgilenir mi rüzgâr yardım eder mi seni bulmama.

-> Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

-> Ben senden sonra her gün yorgunum, durgunum ve seni özlediğim her an bu hayata kırgınım.

-> Her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım sevdiğim eşim.

-> Allah biliyor sen de bil çok özledim. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

-> Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez. Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez. İste o zaman ölmek istersin de ecel gelmez.

-> Sen bir kere öldün ben her gün ölüyorum.

-> Sensizlik çok zormuş ve canım eşim senin yokluğun bu dünyadaki her şeye bedelmiş. Yokluğun kor gibi içimi yakıyor, sensiz geçen zamanın hiç tadı olmuyor.

-> Sen öldün, ben bittim. Öyle lafın gelişi de değil, önce kalbim, sonra ciğerlerim, midem, beynim… Hepsi senden sonra bitti, ben bittim.

-> Özlediğim ne sensin ne de bir başkası. Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri.

-> Bu dünyanın tadı da, tuzu da senmişsin be gülüm, şimdi hiçbir şeyin tadı tuzu yok.

-> Güneşin her doğuşunda, ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum, sensizliğe alışamadan, anlamsızca yaşıyorum.

-> Bak kaç sene oldu sen aramızdan ayrılalı ama yaram hala kabuk bağlamadı. Sen ölünce hayatımda kocaman bir boşluk açıldı ve o boşluk bir daha dolmadı. Seni çok özledim.

-> Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin, ardından böyle çaresiz, böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim.

-> Üç ömre bedel günler su gibi geçti senin ölümünden sonra. Bildim ki ölümden öte gerçek olamazmış. Özlemin çok ağır.,.

-> Bazen sana sımsıkı sarılmak, senin kokunu ciğerlerime kadar çekmek istiyorum ama sen yoksun. Sonra gözlerim uzaklara dalıyor seni düşünüyorum gözlerimden yaşlar süzüle süzüle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir