Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri özel günlerdir. Her doğum günlerinde güzel bir şekilde kutlanır. Yazımızda çocukluk arkadaşa doğum günü mesajı uzun, çocukluk arkadaşına doğum günü mesajı, çocukluk arkadaşa doğum günü mesajı komik ve ilkokul arkadaşa doğum günü mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Çocukluk Arkadaşına Doğum Günü Mesajı

Çocukluk Arkadaşına Doğum Günü Mesajı

-> Çocukluktan kalan güzel günlerin güzel insanı doğum günün kutlu olsun.

-> Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana… Nice yıllara…

-> Birlikte büyüdüğümüz, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen, canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım…

-> Arkadaşım doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Reklamlar

-> Uzun yıllar geçse de birbirimizi görmeden biz hiç ayrılmayacak can arkadaşız. Doğum günün kutlu olsun çocukluk arkadaşım.

-> Yaramazlıklar yaptığımız, camlara taş attığımız, kapıların zillerine basıp kaçtığımız yaramaz arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

-> Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Çocukluğumuzdan bu yana, geçirdiğimiz her gün çok özel. Birlikte yapacağımız daha çok şey var. Doğum günün kutlu olsun can dostum!

-> Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara Arkadaşım.

-> Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik Arkadaşım.

-> Arkadaşlık sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım Arkadaşım nice nice yaşlara.

Reklamlar

-> Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

-> Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun…

-> Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Umarım bu yıl, tüm dilek ve isteklerinin gerçek olduğu bir yıl olur! Her şeyin en güzelini hak eden çocukluk arkadaşım, doğum günün kutlu olsun!

-> Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin Arkadaşin olmak. Mutlu yıllar Arkadaşım.

-> Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun.

-> Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım Arkadaşım.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Komik

-> Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

-> Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara.

-> Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

-> O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşı.

-> Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

-> Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım Arkadaşım.

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

-> Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

İlkokul Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

-> Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

-> Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.

-> Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

-> Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

-> Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

-> İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere Arkadaşım.

-> Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun, canım arkadaşım.

-> Seneleri birlikte devirdiğimiz biricik dostum. Kimi zaman güldük, kimi zaman üzüldük, kimi zaman ise ağladık seninle. Daha birlikte geçireceğimiz çok güzel yıllarımız olsun. Doğum günün kutlu olsun çocukluğum.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun

-> Bak Arkadaşım x yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.

-> Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

-> Mutlulukların en güzelini yaşayacağın, yeni tecrübeler edineceğin ve hayatına daha çok güzellik katacağın bir yıl dilerim. Çocukluğumuzdan bu yana, yanımda olduğun her gün için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Allah için sevişen iki Arkadaş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif) Canım Arkadaşım nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

-> Senin için ne söylesem arkadaşlığımızın superguzelsozler.com güzelliğini ifade etmek için yetersiz kalacak. Biz seninle arkadaştan öte kardeş gibiyiz. Birlikte büyüdüğüm canımın ta içi arkadaşım, umarım kalbinden geçen her şey hayatına en güzel şekilde yansır. Doğum günün kutlu olsun!

-> En keyifsiz anımda beni eğlendiren, mutluluğumu paylaşan, derdime ortak olan çocukluk arkadaşım.. Bakışarak bile anlaştığım can dostum. Doğum günün kutlu olsun. Benim için her zaman bir arkadaştan çok daha fazlasısın. Hayatının her anında yanındayım, iyi ki doğdun!

-> Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara Arkadaşım.

-> Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir