Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde okuyacağınız erkek annelerinin doğum günü mesajları uzun ve erkek annelerinin doğum günü mesajları romantik, erkek annelerinin güzel doğum günü mesajları ve erkek annelerinin doğum günü mesajları resimli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Erkek Annelerinin Güzel Doğum Günü Mesajları

Erkek Annelerinin Güzel Doğum Günü Mesajları

-> Haydi, bakalım kaç oldun sen bugün iyi ki doğdun canım oğlum.

-> Doğum günün kutlu olsun hep böyle güzel melekler doğsun oğlum.

-> Paşam, en kıymetlim, hayatımın en büyük emeli doğum günün kutlu olsun.

-> Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum

-> Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

-> Yeni yaşında tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

-> Doğum günün kutlu olsun. Yüreğimin aslanı sağlıklı, huzurlu, mutlu nice nice yıllara.

-> Doğduğun gün öyle güzeldi ki oğlum. Tıpkı bugün gibi. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

-> Canım oğlum benim hayatın mutlu, yarının umutlu neşen bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen, bana Allah’ın verdiği en güzel hediyesin. Doğum günün kutlu olsun benim güzel oğlum.

Reklamlar

-> Yeni yaşın sana hep iyilik getirsin. İyi ki doğdun. İyi ki varsın. Nice sağlıklı yaşlara.

-> Küçük prens bir yaş daha büyüyor. Gönlümün hiç büyümeyen prensi. Mutlu yıllar seni çok seviyorum

-> Bebeklik kokunu hala hissediyorum biliyor musun oğlum. Doğum günün kutlu olsun benim mis kokulum.

-> Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Yeni yaşın kutlu olsun aslan oğlum.

-> Doğum günün kutlu olsun oğlum. Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

-> Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

-> Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik oğlum.

-> Her yaşın tadı başkadır. Her yaşının sana ayrı güzellikler tattırması dileğiyle. Yirmi dört yaşın kutlu olsun.

-> Yaşama sevincim, en değerlim, ölüme seve seve gideceğim tek varlık, doğum günün kutlu olsun. En kıymetlim, paşam

Reklamlar

-> Seninle gurur duyuyoruz. Bütün ilkleri seninle tattık. Bizimle birlikte nice nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllara.

-> Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Nice yaşam dolu, sevgi dolu mutlu yaşlara güzel oğlum.

-> Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

-> Varlığıyla hayatıma anlam katanım, yaşama sebebim, yüzünden gülücük hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana hep iyilikler getirsin. Mutlu yıllar.

-> Seni her zaman her dakika düşünen ve seven birinin olduğunu bil. Ve hep yanında hisset. Her zaman mutlu ol oğlum. İyi ki doğdun. İyi ki varsın.

-> Sağlıklı ve mutlu günlere sahip ol oğlum. Hayatın boyunca diledikleri senin olur inşallah. Bu yeni yaşında muhteşem bir şekilde yaşa iyi ki doğdun.

-> Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Canımdan çok sevdiğim oğlum var benim. Sen iyi ol ben hep iyiyim yavrum. İyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Hayat karşına iyi insanlar çıkarsın. Yeni yaşında bütün dileklerin, isteklerin gerçek olsun. Evimizin küçük prensi, doğum günün kutlu olsun. Seni seven ailen.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Romantik

-> İyisiyle, kötüsüyle bir yıl daha geçti. Bir yaş daha büyüdün. Ama benim kalbimde hala küçüksün. Sanırım hiç de büyüyemeyeceksin. Evimizin paşası iyi ki doğdun.

-> Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

-> Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

-> Senin oralarda ayağına bir taş değse, bir yerin acısa, burda benim yüreğim kan ağlar. Evlat candan öte canmış bunu evladı olmayan asla anlamazmış. Canım oğlum yeni yaşın kutlu olsun.

-> Oğlum, daha dünyaya gelişin dün gibi ama şimdiden kocaman adam oldun. Artık sana ne yapacağımı bilemiyorum ama sen benim için her zaman küçük bir bebek olarak kalacaksın, nice yıllara.

-> Babalar sert durur oğlum. Ama bil ki senin için her şeyi yapmaya hazırım. Sevgimi belki belli edemiyorum. Bil ki seni çok seviyorum. Beni en iyi baba olduğunda anlarsın. İyi ki doğdun.

-> Bende sevgi değil sen canımı istesen de senin için boynum kıldan incedir canım evladım. Ben hep senin mutlu olman için çalıştım çabaladım. İnşallah hep mutlu olursun nice mutlu yıllara.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Resimli

-> Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

-> Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım oğlum.

-> Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yaş dilerim…. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle…. Mutlu yaşlar canımın içi oğlum.

-> Sen benim güneşim, ayım, yıldızım, gecem gündüzüm, her daim sol yanımda mutluluğumsun. Sen benim yüzümdeki gülümseme, bakışlarımdaki ışıltısın. Sen benim biricik canım oğlumsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

-> Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün.

-> Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

-> Sen ne kadar büyürsen büyü benim gözümde her zaman küçücük bebeğim olacaksın. Seni her zaman öpüp koklayacak, bağrıma basacağım. Sen benim canım, canımdan öte varlığım olacaksın. İyi ki varsın oğlum. Nice mutlu yıllara.

-> Evlat dediğin senin gibi zeki, çalışkan, akıllı, başarılı ve azimli olmalı. Evlat dediğin annesinin babasının yüzünü güldürmeli, evlat dediğin her zaman çevresine duyarlı olmalı. Tıpkı benim oğlum gibi. İyi ki doğdun aslanım.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Facebook

-> Bana dünyadaki en güzel çiçeklerin kokusunu değil de senin kokunu verseler yeter. Öyle pahalı kokular da beni cezbedemez bana sadece oğlumun kokusu yeterli. Seni çok seven annen, çok özledim seni canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sağlıkla ve huzur dolu günlerin, ayların ve yılların olsun oğlum. Seninle gurur duyuyoruz, çünkü sen hiçbir zaman bizi üzmedin ve her zaman bizim gurur duyacağımız şeyler yaptın. Bu yeni yaşında da kendi doğru bildiğin yolda yürümeye devam et!

-> Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun. Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Nerede ne yapılması gerektiğini de çok iyi bildiğinden hayatında her zaman bu kararlıkla yürümen dileğiyle. Seni seviyorum. Doğum günün kutu olsun.

-> Sen hayata yavaş yavaş atılıyorsun canım oğlum. Dikkat et hayat hep iniş ve çıkışlarla dolu. Yukarıya çabuk çıkanın düşüşü de çabuk olurmuş. Attığın adımların sağlam ve kuvvetli olsun. Yolun, bahtın her daim açık olsun. Akıllı kuzum doğum günün kutlu olsun.

-> Sen ne kadar büyüdüm desen de benim gözlerimde her daim küçük bir çocuk olarak kalacağına emin olabilirsin. Seni daima öpüp koklayacağım ve bağrıma basacağıma emin olabilirsin. Sen benim canımdan ötesin, aldığım nefesten bile daha değerli bunu unutma oğlum.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Uzun

-> Doğum günlerinin en güzel tarafı birlikte geçirilen zamanlardır ama biz şimdi istemeden ayrı düştük oğlum. Ama yine de bilmeni isterim ki kalbimiz senden hiçbir zaman ayrılmadı ve her yaptığın eylemde seninle birlikte olmayı başardı. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün benim yüzüm böyle gülüyor, kalbim neşe ile çarpıyorsa, sevinçlerim içime sığmıyorsa bunun ten sebebi canımdan çok sevdiğim oğlumdur. Benim mutluluğum, neşem, huzurum, hayatım her şeyim o. İyi ki varsın oğlum. İyi ki benim oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Daha hayata yavaş bir şekilde atılmaktasın prensim. Dikkat etmelisin hayat her zaman iniş ve çıkışlar ile dolu bir yerdir. Yukarıya hızlı çıktığında düşüşünün de çabuk olacağını asla unutma. Atmış olduğun adımlar sağlam bir şekilde ve kuvvetli olmalı. Yolun ve bahtın daima açık olsun bebeğim.

-> Yeni yaşının sana kendin gibi güzellik, iyilik ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz. Annen ve baban olarak mutlu olmanı en içten dileklerimiz ile istiyoruz canım oğlum. Şimdi kocaman adam oldun ama sen bizim için her zaman anne ve babasının yanından hiç ayrılmak istemeyen küçük bir çocuksun sadece.

-> Bugün senin kadar olduğu için benim adıma da en büyük mutluluk duyduğum günlerden birisi. Hatta yaşamımda en büyük mutluluğu doğumdan sonra superguzelsozler.com seni kucağıma aldığımda yaşadım ve o mutluluk bir daha hiç kesilmedi. Sağ ol canım oğlum, annene bu güzel duyguları yaşatarak iyi bir çocuk olduğun için, iyi ki doğdun!

-> Bugün benim yüzümün gülmesindeki tek neden sensin. Kalbimin neşeyle çarpmasına, içimdeki sevincin içimde durmayışının tek nedeni sensin oğlum. Senin canımdan daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum canım oğlum. Neşemsin, huzurumsun, hayatım da her şeysin sen. İyi ki doğdun, iyi ki benim oğlum oldun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sana ne kadar çok kızardım evi dağıtıyorsun, çıkardıklarını ortalarda bırakıyorsun, kahvaltıya kalkmıyorsun, çok geziyorsun, eve geç geliyorsun diye ne çok kızardım. Ama oğlum hepsi senin iyiliğin içindi, seni korumak, sana güzel şeyler verebilmek içindi. Seni çok özleyince de keşke şimdi yanımda olsa da yine her tarafı dağıtsa hiç kızmam diyorum kendi kendime. Seni çok özledim canım. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir