Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sayfamızın içeriğinde erkek sevgiliye iyi geceler sözleri, erkek sevgiliye iyi geceler mesajı uzun ve erkek sevgiliye iyi geceler mesajı romantik sözlerden oluşan bir yazı hazırladık.

Reklamlar

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Karanlık gecelerimi aydınlatan huzurlu kalbinden öpüyorum. İyi geceler sevgilim.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim. İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Reklamlar

Yarın sabah uyandığımda senin yanımda olduğunu bilmek bile heyecan verici. İyi geceler sevgilim.

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

Bedenim yanında olmasa bile ruhum hep yanında. Gecenin karanlığı seni asla yalnız bırakmasın. İyi geceler.

En güzel günler ve en güzel geceler seninle olsun hayatım. İyi geceler iyi ki benim sevgilimsin. Seni çok seviyorum.

Sevgimle seni ısıtıp yatağında kıvrılsam keşke, Kalbim her an seninle canımın içi. İyi geceler bitanem seni seviyorum.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Reklamlar

Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek dileğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Uyandığımda seni yanımda göremeyeceğim bir gece nasıl güzel geçebilir bir tanem. İyi geceler sevgilim. İyi geceler iki gözüm.

İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

Gözlerimi açtığımda seni görmeyi, kapattığımda ise rüyalarımı süslemeni çok seviyorum sevgilim. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Gözüm görmese de gönlüm seni her zaman en derinden hissediyor. İyi geceler tatlı rüyalar görmen dileğiyle bir tanem. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler.

Reklamlar

Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

Her yağmurda beni hatırla damla olur vururum şehre, her rüzgarda beni hatırla saçlarını okşayan, Gecemi aydınlatan sevgilim İyi geceler.

Güneşim, dünyam, gecemi aydınlatan ay ışığım… İyi ki benimsin. Her gece hayatımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. İyi geceler hayatım.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas Sevgiliye İyi Geceler Mesajları oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı..

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Uzun

Gecelerime ışık tutan, aydınlık saçan kadın… Sesin olsa da bana tatlı tatlı iyi geceler dese. Eyse yarın sabah da günaydın dersin. İyi geceler meleğim. Seni çok seviyorum.

Bir of çekiyorum dalgalar sahile vuruyor. Sahile vuran dalgaların sesini dinle senin adını söylüyor. Geceler hep karanlık sensiz seneler. İyi geceler sevdiğim iyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni superguzelsozler.com yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi 🙂

Huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece, bir nefes gibi içime seni çeke çeke… Öyle güzel bir melodisin ki sevgilim seninle huzur buluyorum. İyi geceler benim bir tanecik sevgilim.

Her yeni gün bir umut, her yeni gece yeni bir umudun başlangıcıdır. Beraber güzel umutlar ve güzel başlangıçlar görmek dileği ile canım sevgilim. İyi geceler meleğim rüyanda beni gör.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Her gece sen diye yastığıma sarılıp uyuyorum bir tanem. Saçlarının siyahını baktığım karanlıkta görüyorum. Gecem hep böyle geçiyor. Seninle daha iyi bir gecem olması mümkün, iyi geceler sevgilim.

Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabre hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Yine yanımda olmadan bir gün daha bitti. Sensiz yaşadığım her gün beni çok üzüyor sevgilim. Yanımda olmanı çok istiyorum. Fakat rüyalarıma gireceğini biliyorum ve uyumak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler tatlı rüyalar canım sevgilim.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. Senin üstünü örterim her gece hayallerimde, sensiz geçen gecelerime içiyorum iyi geceler aşkım bu gece de senin şerefine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.