Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Yazımız içerisinde Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları Sevgiliye, Sevgiliye Komik İyi Geceler Mesajları, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Uzun, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik, Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Reklamlar

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Canım sevgilim sensiz bırak bir gece geçirmeyi, bir an bile olmak çok zor geliyor. Seni seviyorum Aşkım iyi geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü bu can sadece seninle var olur.

Şimdi yatıyorum sende yat çünkü birazdan rüyalarına geleceğim ve yine her zaman olduğu gibi senin omuzlarında uyuyacağım.

Tatlı rüyalar, güzel hayaller Bitanem iyi geceler olsun.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Reklamlar

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Sana iyi geceler mesajı göndermek yerine yanında olup yanağına bir buse kondurarak iyi geceler dilemek isterdim. Seni ölesiye seviyorum sevgilim.

Gece her zaman ki gibi yine suskun, bu gönül hep sana tutkun, sensiz geçmiyor gecem günüm hiçbir anım. İyi geceler Göz bebeğim.

Gece olunca karanlıklara bakarak düşünüyorum ve sensizlik içimi üşütüyor, korkuyorum. Bir gün benden gidersen diye çok korkuyorum. Sensiz nasıl yaşarım ben, seni böylesine çok, delicesine severken sensiz yaşamak olur mu hiç sevdiğim.

Bırak yıldızlar senin gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Başım yastıkta, gözlerim tavanda, aklımda ise sen varsın, seninle geçirdiğim bu güzel gün var. Gözlerime uyku girmiyor, kalbim senin aşkınla çarpıyor, bak yine gece acımasızca üstüme geliyor. Seni seviyorum Hayatımın anlamı. İyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler…

Sevgili uyku ben şimdi uyuyamıyorum sevdiğimi düşünmekten var git ona onu çok sevdiğimi söyle o uyusun ben onun rüyalarına geleyim.

Reklamlar

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; ”yatsın bu dünya” Cümleten iyi geceler.

Rabbimin koruması altında huzurla uyu, melekler başucunda seni korusun, sabah olana kadar kimse sana zarar vermesin, sabah gülerek mutlu uyanman dileğiyle iyi geceler Bebeğim.

Biliyorum üzgünsün şimdi yanında olmak seni teselli etmek istiyorum ama elimden bir şey gelmiyor. Hadi üzme sen canını yat sabah olsun buluruz bir çözüm. İyi geceler sevdiğim.

Sensiz geçen her geceden bıktım artık, sabrediyorum bir gelecek benim olacaksın, işte o gün sensiz geçen gecelerden hesap soracağım. Seni özledim Aşkım iyi geceler.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İyi geceler Ay yüzlüm. En tatlı uykular, en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Gecenin en karanlık anında bile seni düşündüğüm zaman her taraf aydınlanıyor, gecenin bu saatinde gözlerim seni arıyor, kalbim sen diye atıyor. İyi geceler Aşkitom.

Rabbim geceni güzel eylesin, sabahın hayrı güneş ışıklarıyla üzerine doğsun. İyi geceler kırmızı gülüm.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler Tatlı Meleğim.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler.

Sen uykuya dal ben seni düşüneyim, sen rüyanda bana gel ben senin için öleyim. İyi geceler Aşk Meleğim.

Canın çok sıkılıyor ama ben yanında değilim. Şimdi yanında olup seni teselli etmek, gözlerinden süzülen yaşları silmek isterdim. Ve seni sabah kadar omuzumda hiç kıpırdatmadan uyutmak isterdim. Üzme canını Bitanem Rabbim hayırlısını versin.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Bu gece de yine seni göreceğim rüyamda. İyi geceler sevgilim.

Ve; Usulca fısıldadı zaman; yat zıbar sabah kalkamıyorsun.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir