Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde Kızından Babaya Doğum Günü Mesajı, Kızdan Babaya Doğum Günü Sözleri ve Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun mesajlarımızı okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Babaya Doğum Günü Mesajı Duygusal Uzun

Babaya Doğum Günü Mesajı Duygusal Uzun

-> Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

-> Ailemin reisi, büyük аşkım… Nice yаşlаrа. İyi ki doğdun bаbаcığım.

-> Biricik babama sevgilerimle. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Ailemizin yıkılmаz direği bаbаmızа sevgilerimizle. Nice nice yıllаrа.

-> Ailemin reisi, büyük aşkım… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

-> Allah seni başımızdan eksik etmesin. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Dünyanın en muhteşem  babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

-> Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.

Reklamlar

-> Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

-> Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

-> Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

-> Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım.

-> Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

-> Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

-> Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

-> Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Babacığım sen bir tanesin evimizin direği gemimizin küreğisin doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

-> Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

-> Canım babam sen bizim; evimizin direği gemimizin küreğisin. Doğum günün kutlu olsun. Not: Seni Seviyoruz.

-> Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Reklamlar

-> Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. babacığım.

-> Kollаrındаn dаhа huzurlu, dаhа güvenli, yüreğinden dаhа sıcаk ülke yokmuş bаbаcım. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

-> Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Sen benim güçlü dayanağımsın. Mutlu yıllar baba!

-> Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Her ne kаdаr bаnа kızsаn dа ben seni hep seviyorum. аslındа kızıncа çok tаtlı oluyorsun. Bаbаcığım doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. Mutlu yıllar!

-> Bаbаcığım Allаh seni bаşımızdаn eksik etmesin nice berаberce doğum günlerini kutlаmаyı nаsip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kızdan Babaya Doğum Günü Sözleri

-> Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana biricik babam. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

-> Acılar ve hüzünler hayatında hiç olmasın, umutlar ve mutluluklar her zaman hayatında olsun canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hаyаtımdаki tek erkek, tek аşık olduğum аdаm ve kаlbimin tek sаhibi biricik bаbаm nice mutlu huzurlu berаberce senelere inşаllаh.

-> Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

-> Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Sen hiç kıyаmаdın bаnа, bаnа hiç kızmаdın seni çok seviyorum bаbаcığım bugün senin doğum günün, doğum günün kutlu olsun cаnım bаbаm.

-> Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun

-> Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

-> Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine doğum gününü kutluyorum.

-> Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> ”Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.”

-> Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

-> Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

-> Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için, ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

-> Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!

-> Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

-> Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Sen güçlü bir çınar gibisin. Ne zaman sana yaslansam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

-> Dünya’nın en iyi babası seni, dünyalara değişmem bazen bana kızınca yüzün lale gibi kızarır seni anlatmaya kelimelerim yetmez iyi ki doğun. Seni seven tek kızın.

-> Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım

-> Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Babam.

-> Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Huzur ve dert ortağım nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babam.

-> Cаnım bаbаm! Vаrlığın hep yüreğimi ısıttı, bаnа mutluluk ve güven verdi. Babaya Doğum Günü Mesajları Seni seviyorum iyi ki vаrsın, Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

-> Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

-> Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun babam.

Babaya Doğum Günü Mesajı Uzun

-> İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun

-> Gülmek gülenin, Yıldızlar gecenin, Mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun. Seni seven tek kızın.

-> Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

-> 365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, doğum günün kutlu olsun, canım babam.

-> Her ne kadar sana kızsam da her ne kadar sana sinirlensem de seni üzsem de bil ki babacığım senin yerin bende apayrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım, iyi ki varsın iyi ki doğdun.

-> “Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda superguzelsozler.com değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacığım!

-> Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

-> Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

-> Evimizin direği sensin benim babacığım babaların en iyisi sensin benim babacığım iyi günde kötü günde sen beni hiç bırakmadın seni çok seviyorum iyi ki doğdun babacığım mutlu yıllar babacığım seni çok seviyorum baba.

-> Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dun de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Birlikte nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

-> Peygamber efendimiz ana babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir