Müdüre Doğum Günü Mesajı

Her insanın bir doğum günü vardır kimileri bunu şaşalı bir şekilde kutlar kimileri ise hiç kutlamaz. Bu yazımızın içeriğinde müdüre doğum günü mesajı uzun ve müdüre doğum günü sözleri, müdüre doğum günü mesajı komik ve erkek müdüre doğum günü mesajı okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Müdüre Doğum Günü Sözleri

Müdüre Doğum Günü Sözleri

-> Harika bir müdür olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

-> Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Pozitif enerjiniz ve bize verdiğiniz güven her zaman huzur sağlıyor. Bu başarınızın tüm yaşamınızda devam etmesi dileğiyle… Nice mutlu yaşlara müdürüm.

-> Size kaygısız, eğlenceli ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Doğum günün kutlu olsun müdür.

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım gelecek yılda çok başarılar görürsünüz.

Reklamlar

-> Müdür, bana olan güvenin sayesinde başarıya ulaşabildim. Doğum günün kutlu olsun.

-> İşte size daha pek çok şeyle birlikte mutlu bir doğum günü diliyoruz.

-> Sen sadece harika bir müdür değil aynı zamanda harika bir öğretmensin. Doğum günün kutlu olsun efendim.

-> Her gün beni destekleyen ve cesaretlendiren harika bir insansın. İyi ki varsın. Mutlu yıllar müdür.

-> Yeni yaşınızın size sağlık, mutluluk, başarı getirmesi dileklerimle… Doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

-> Güneşin etrafındaki bir geziyi daha tamamlarken size sağlık ve mutluluklar dilerim.

-> Sevgili müdürüm, varlığınız bizim için çok kıymetli ve değerli. Özel yaş gününüz de sizler bizleri yalnız bırakmadığınız gibi bizde sizleri yalnız bırakmadık. Doğum gününüz kutlu olsun.

-> Sevgili müdürüm doğum gününüzde bana terfi alacağımı duymak çok güzel bir duygu. işin şakası yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun.

Reklamlar

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Kalbimin derinliklerinden senin dünyanın en iyi lideri, harika bir akıl hocası ve sevgili bir arkadaş olduğunu biliyorum. İleride uzun ve müreffeh bir yaşam diliyorum.

-> Sevgili Müdür, hayatta elde ettiğim başarı sizlerin sayesinde. Harika bir müdür ve harika bir akıl hocası oldun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm, sana uzun ve başarılı bir kariyer diliyorum. Buna ek olarak, size neşe ve mutlulukla dolu uzun ve tatmin edici bir yaşam diliyorum.

-> Siz efendi, zeki, yetenekli ve muhteşem bir müdürsünüz. Doğum günün kutlu olsun efendim.

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Açık bir kapıya sahip olduğunuz ve kulaklarınızı dinlediğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Açıkça en iyisisin. Sana uzun ve tatmin edici bir yaşam diliyorum.

-> Profesyonel kariyerim boyunca çalıştığım her müdürün senin gibi olmasını diliyorum. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Reklamlar

-> En huzurlu günler, en başarılı yıllar sizin olsun. Nice mutlu güzel, huzurlu yaşlarınız olsun müdürüm.

-> Gelmiş geçmiş en iyi müdürüm doğum gününüz kutlu olsun.

-> Bugün seni kutlayacağız! Umarım çok mutlu bir doğum günün olur.

Müdüre Doğum Günü Mesajı Komik

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Sana hayatın sunduğu en iyisini diliyorum. Ayrıca bu organizasyonda her zaman olduğun harika insan olarak kalmanı diliyorum.

-> Doğum gününüz bolca neşe ve mutlulukla dolsun.

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım biraz dinlenme ve günün tadını çıkarma fırsatı bulursunuz.

-> Takım çalışması, insanlar çalışmak için bir araya geldiğinde olmaz. Takım çalışmasının gerçek anlamı, sizin bize vermiş olduğu enerji ile yönetilir. Her şey için teşekkür eder. Bu anlamlı günde doğum gününüzü kutlarım müdürüm.

-> Doğum günün şerefine seninle olan tüm toplantılarımı iptal etmeye karar verdim.

-> Her zaman bizim yanımızda olup, desteğinle bizi harika kılan müdüra sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Bizi koruyup kollayan ekmek yediren tek liderimiz. Allah size sağlıklı huzurlu nice ömürlü yıllar versin inşallah. Mutlu Yıllar Müdür.

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Mesleki ve kişisel yaşamınızda yeni bir yıla girerken size en iyi dileklerimizi sunarız.

-> Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara müdürüm.

-> Gülüşleriniz ömürlük olsun, güneş gibi parlasın kalbiniz, Huzurla sınansın kaderiniz. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Bana çok şey öğrettiniz, bana çok yardımcı oldun ve siz benim yaşam hayatıma enerji katan en iyi müdür oldunuz. En güzel günleriniz, birbirinizden özel yıllarınız en harika neşeyle anılsın, en güzel huzurunuz, en güzel anılarınız olarak ömür boyu kalbinizde yaşasın.

-> Müdür, müdür dedik yedin bitirdin bizi. Neyse bugün doğum günün sitem etmeyelim ancak az mesai, bol ücret talebimizdir doğum gününüzde  Nice mutlu huzurlu yaşların olsun müdürüm.

-> Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Doğum günün kutlu olsun sevgili müdür, tüm kalbimle günün mutlu olmasını diliyorum.

Erkek Müdüre Doğum Günü Mesajı

-> Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Doğum günün kutlu olsun! Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

-> Sevgili Müdür, bize görevlerimizi iyi yapmak için desteğiniz için teşekkür ederiz. Senin gibi bir müdürümüz olduğu için şanslıyız. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün için sana küçük bir tavsiye vereceğim: “Çalışanlarına izin ver.” Rica ederim!

-> Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün çok özel bir gün, çünkü muhteşem müdürümüzün doğum günü… Doğum günün kutlu olsun.

-> Umarım gelecek yılsonunda projelerimizin karşılığını görürüz. Bu işte beraberiz. Doğum günün kutlu olsun!

-> Sevgili müdürüm. Sizinle çalışmak ve çalışma arkadaşı olmak bizim için büyük şans. Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim.

-> Bu özel günde, yeni yaşınızda rabbimden sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum sevgili müdürüm. Doğum gününüz kutlu olsun.

-> Özel gününüzün tadını çıkarın! Umarım bol kahkaha ve güzel anılarla doludur.

-> Özel yaş gününüz gelecek yıllarınıza en güzel hatıra olarak kalmasını temenni eder, ailenizle birlikte nice huzurlu, sağlıklı mutlu bir hayat yaşamanızı yüce rabbimden dilerim. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili müdürüm.

-> Kariyerimi başarıya yönlendirdin bir geminin kaptanı gibi. Doğum günün kutlu olsun, Müdür.

-> Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Kazandığın gibi, tüm övgü ve takdire layıksın. Böyle superguzelsozler.com harika bir müdür olduğunuz için teşekkür ederiz. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Sizinle çalışmak bizim için her zaman büyük mutluluk. Başarılarınız daim olsun, doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun başarılı müdürüm.

-> Siz sadece bir lider değilsiniz. Siz bir arkadaş, efendi, dürüst bir müdürsün. Hayatımızın en değerli müdürüsün. İyi ki varsınız sayın müdürüm. Doğum gününüz kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun! Her zaman çok eğlendiğini biliyorum ama umarım bugün çok özeldir.

-> Umarım gelecek yıl senin için neşe, başarı ve arkadaşlarınızla ve ailenizle bol bol güzel anılarla dolu olur.

-> Doğum günün kutlu olsun! Önümüzdeki yıllar neşe ve mutlulukla dolu olsun!

Müdüre Doğum Günü Mesajı Uzun

-> Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Bu bizim için özel bir gün çünkü sizin için de özel. Harika bir lider olduğunuzu ve hayattaki en iyisini hak ettiğinizi bilmenizi istiyoruz. Harika bir lider olmanın yanı sıra, aynı zamanda harika bir arkadaşsın. En iyisini hak ediyorsun.

-> Doğum günün için sana bu şirkette isteyebileceği en iyi takımı seçmeye karar verdim. Rica ederim!

-> Zaman geçse de gönlümüzde yaşlanmayan, iyiliklerle anılan, efendi, cömert ve kişiliğiyle harikalar yaratan müdürümüz olduğunuz için sizle gurur duyuyorum. Doğum gününüzü kutlar, sağlıklı ömürler dilerim sayın müdürüm.

-> Çalışanlarınız olarak müdürümüz olduğunuz için kendimizi çok şanslı sayıyoruz. Harika enerjinizle, harika mutluluğunuzla bizleri de bu anlamlı günde neşemizi, enerjimizi artırıyorsunuz. Ailenizle sağlıklı bir hayat yaşamanızı, sizlerin de bu özel günde doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-> Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> En güzel başarıların sizlerin olması dileğiyle… Yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

-> Rabbim sizi hak ettiğiniz güzelliklerle sınasın. Ve gelecek yıllar için huzur dolu bir doğum günü diliyorum. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

-> Doğum günün kutlu olsun ve gelecek yılda iyi şanslar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir