Ölmüş Babaya Özlem Sözleri

Bu yazımızın içeriği: Ölmüş Babaya Özlem Sözleri, Ölen Babaya Özlem Sözleri, Vefat Eden Babaya Özlem Sözleri, Ölmüş Babaya Özlem Mesajları, Ölen Babaya Özlem Mesajları, Ölmüş Babaya Duygusal Sözler, Ölen Babaya Hasret Sözleri, Ölen Babaya Resimli Özlem Sözleri

Reklamlar

Ölmüş Babaya Özlem Sözleri

Ölmüş Babaya Özlem Sözleri

Benim her şeyim olan canım babam seni çok özledim mekanın cennet olsun.

Dokunamadığım yüzünü, tutamadığım ellerini özlüyorum. Canım kızım diyen sözlerini duyuyorum, unutursun diyorlar ama ben seni her gün daha da çok özlüyorum babacığım.

Mezarının başına gelsem de sana olan özlemim dinmiyor, ne olur babacığım rüyalarıma gel beni sımsıkı sar ben seni çok özlüyorum.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Sana doymadan, seni doya doya öpmeden seni kaybettik, senden sonra bu hayatın ne tadı kaldı ne de tuzu. Ben seni özlüyorum seni arıyorum babacığım.

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek çok acıtıyor ama ben seni çok özledim. (Sunay Akın)

Reklamlar

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam. Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi gözyaşlarımla gizledim canım babam. Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim babam.

Canım kızım derdin beni yanına oturdun beni severdin, sensizlik çok zormuş be güzel babam.

Bayramlarda biz kimin elini öpeceğiz, kime baba deyip boynuna sarılacağız. Biz sensiz hiç mutlu değiliz seni çok özledim rüyalarıma gel babacığım.

Seni o kadar çok özledim ki bunu kelimelerle asla anlatamam babacığım.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Sen öyle bir sevgilisin hiçbir zaman unutulmayacak, her zaman özlenecek ve her zaman sevilecek. Seni çok özledim babacığım.

Seni çok özledim canım babacığım, saçlarımı okşayışını, benimle bir arkadaş gibi şakalaşmanı, yavrum diyen güzel sesini özledim.

Biliyor musun baba hayat bana senden sonra çok acımasız davranıyor, sanki her şey üstüme üstüme geliyor elimden tutup yol gösterenim yok. Sen olsaydın bana yardımcı olurdun canım evladım deyip yoluma ışık tutardın. Seni çok özledim babacığım.

Reklamlar

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Tamda mutlu olduk derken seni kaybettik canım babacığım, mutluluğumuz bu kadar kısa olmamalıydı.

Babacığım cenazene yetişemedim, o güzel gözlerine son defa bakamadım. Babam bana hakkını helal et. Allah’ım günahlarını affetsin, mekânın cennet olsun.

Ne zaman baba diyen birini görsem sözlerim boğazıma düğümleniyor nefesim kesiliyor, her şeyi bırakıp seni düşünüyorum babacığım.

İnsan babasıyla birlikte geçirdiği vakitleri asla unutamaz, babasız hayata bir gün dahi tutunamaz. Baban yanındaysa zorluklardan asla korkmaz, baban ölmüşse özlemi hiçbir zaman dinmez.

Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken ve ben yine seni bekliyorum. Hem de gelmeyeceğini bile bile babacığım.

Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok superguzelsozler.com özledim canım babam.

Keşke seni ne kadar özlediğimi anlayabilselerdi canım babacığım ama kimse anlayamaz benim sana özlemimi.

Reklamlar

Dokunamadığım yüzünü, tutamadığım ellerini özlüyorum. Canım kızım diyen sözlerini duyuyorum, unutursun diyorlar ama ben seni her gün daha da çok özlüyorum babacığım.

Şuan seni çok ama çok özledim babacığım. Yavrum deyip boynuma sarılmanı, senin yanında yürümeyi, sana bakıp gülümseyerek sana sarılmayı çok özledim Babam ama sen yoksun.

Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a binlerce kez şükretmelisin.

Seni kaybedeli yıllar geçti ama biz seni her yıl daha da çok özledik ki anlatamam babam. Ben sana hiçbir zaman rahmetli kelimesini yakıştıramazken artık rahmetli baban diyenleri kabulleniyorum. Seni kaybettiğimiz zaman çok üzülmüştük. Artık rüyalarıma da gelmiyorsun, sesini unutuyorum hatırlamaya çalışıyorum canım kızım deyişini hatırlıyorum. Seni çok ama çok özlüyorum kabrin nur mekanın cennet olsun. Seni hiç unutmadık unutmayacağız babacığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir