Sözlenmekle İlgili Sözler

Sayfamızdaki bu yazımızda evliliğin ilk adımı olan sözlenmekle ilgili güzel anlamlı ve duygusal sözlerden oluşan bir yazı hazırladık.

Reklamlar

Sözlenme Sözleri Kısa

Sözlenme Sözleri Kısa

-> Sözlerin gücü, onları yerine getirme kararlılığına dayanır.

-> Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın.

-> Harflerin gülüştüğünü senin adında gördüm! Sana şiir yazmak ne haddime.

-> Varlığın şiir zaten! Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.

-> Bir insanın sözü, onun kimliğini ve güvenilirliğini yansıtan bir aynadır.

-> Sözlenmek, birbirimize karşı duyduğumuz saygının ve sevginin bir ifadesidir.

-> Birbirinize göre olduğunuzu biliyorduk. Tebrikler, ikiniz için de çok mutluyuz!

-> Söz vermek, bir insanın geleceğini şekillendirecek en güçlü eylemlerden biridir.

Reklamlar

-> Söz vermek, bir insanın değerlerini ve karakterini ortaya koymasının bir yoludur.

-> Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler.

-> Söz vermek, sadece ağızdan çıkan bir eylem değil, aynı zamanda kalpten gelen bir taahhüttür.

-> Sözler, bir ilişkinin temelini oluşturur; bu temel sağlam olduğunda, her şey daha güzel olur.

-> Sözler, bir insanın karakterini değerlendirmenin bir yoludur; doğru sözler, doğru karakteri yansıtır.

-> Sözlenmek, duygusal bir yatırımdır; bu yatırımı doğru yönetmek, mutlu bir geleceğin temelini oluşturur.

-> Unutmayın ki sözlerinizi tutmak, güvenilirliğinizi inşa etmek ve sağlam ilişkiler kurmak için önemlidir.

-> Sözler, birbirimize verdiğimiz değerin bir ifadesidir; bu değeri korumak, sağlıklı bir ilişkinin temelidir.

-> Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle söz merasiminiz hayırlı olsun.

-> Sözler, duygusal bir sözleşmenin imzasıdır; bu sözleşmeyi korumak, birbirimize olan taahhüdümüzü sürdürmek demektir.

Reklamlar

-> Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim sözünüz hayırlı olsun.

-> Sözler, birbirimize olan taahhüdümüzü ifade eder; bu taahhüt, zor zamanlarda birbirimize destek olmanın güvencesidir.

-> Söz vermek, birbirimize olan bağlılığımızı güçlendirmenin bir yolu; bu bağlılık, bir ilişkinin uzun vadeli başarısını sağlar.

-> Sözlenmek, birbirimize karşı açık iletişimin bir göstergesidir; iletişim eksikliği, bir ilişkinin zayıflamasına neden olabilir.

-> Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

-> Sonsuz mutluluk için birbirimize söz verdik şimdi yüzüklerimizi taktık, bizi birbirimize bağlayan bu halkalar değil kalplerimizdir.

-> Mutlu ve huzurlu bir yolun başlangıcı olan bu günde yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Nişanınızı tebrik ederim.

Reklamlar

-> Söz vermek, geleceğe dair bir planın açık bir ifadesidir; bu planı birlikte oluşturmak, ortak bir hedefe doğru ilerlemenin başlangıcıdır.

-> Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini tüm kalbimle dilerim.

Arkadaşa Sözlenmekle İlgili Sözler

-> Seni bana yar diye gönderen Rabbime şükürler olsun, sözüm söz olsun bu gözler senden başkasına bakmayacak, bu kalp senden başkasını sevmeyecek.

-> Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi evlilikle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

-> Biz zaten birbirimize söz vermiştik şimdi bu sözümüzü yüzüklerimizle perçinliyoruz. Bir ömür boyu mutlu olmak dileğiyle seni çok seviyorum Sözlüm.

-> Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar tüm kalbimle dilerim.

-> Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

-> Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü en kalbi duygularımla kutlarım.

-> İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Sözlenmekle İlgili Mesajlar

-> Sana nişanlınla birlikte huzur ve çok çok çok mutluluk diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, güzel bir ömrü sağlıkla birlikte geçirmenizi tüm kalbimle dilerim.

-> Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

-> Gönül ortaklığınızı birleştirdiğiniz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle mutluluklar.

-> Ben seni kalbime aşk diye kazıdım, ben seni bir gün değil bir ömür boyu seveceğim, senin için her şeyi herkesi hiç düşünmeden feda ederim. Seni çok seviyorum sözlüm.

-> Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

-> Nişan ve söz denilen bu hayırlı kurumun superguzelsozler.com altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

-> Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

-> Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle…

-> Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Sözlenmekle İlgili Sözleri Uzun

-> Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı tüm kalbimle dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en içten ve en kalbi duygularla kutluyorum.

-> Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adı da, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

-> Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar tüm kalbimle dilerim. Birbirinizin gözlerine her zaman sevgiyle bakmanız dileklerimle sözünüzü kutlarım.

-> Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *