Aşkıma Günaydın Mesajı

Bu sayfamızdaki yazımızın içeriğinde sevdiğime günaydın mesajı, aşkıma güzel günaydın sözleri ve aşkıma günaydın mesajı resimli mesajlar ve sözler yazımızı okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Aşkım İçin Günaydın Mesajları

Aşkım İçin Günaydın Mesajları

-> En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

-> Başlayan bu yeni gün de tıpkı senin gibi aydınlık olsun.

-> Günaydın kır çiçeğim. Zamanın huzurlu, günün aydın olsun, …

-> Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

-> Günaydın sevgilim. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin.

-> Gün, güneş doğduğu için mi aydınlık, yoksa sen varsın diye mi?

-> Günaydın aşkım. Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun!

-> Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

-> Günaydın tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın!

Reklamlar

-> Tüm çiçekler güneşle birlikte uyanıyorlar, benim sevgilim de uyanmış olmalı?

-> Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

-> Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

-> Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydın.

-> Günaydın gün ışığım! Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla sevgilim.

-> Günaydın inci tanem. Güneş herkese doğuyor. Bense her gün, seninle yeniden doğuyorum.

-> Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim…

-> Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

-> Rüyamda seni gördüm dün gece, öylesine mutluyduk ki! Bu mutluluk şimdi neden gerçek olmasın?

-> Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!

-> Günaydın sevgilim. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına.

-> Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

-> Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım Aşkım, günaydın.

Reklamlar

-> Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

-> Yıldızlar parlıyordu akşam gözlerin gibi ama şimdi de sevgilim güneş yüzünü andırırcasına tüm her yeri aydınlatıyor.

-> Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın sevgilim!

-> Günaydın biricik aşkım. Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor!

-> Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

-> Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakara günaydın demek isterdim ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.

-> Her şey mutsuz bitebilir sevgilim, ama sen benim için her zaman doğan bir güneş gibi tazelik ve umut anlamına geleceksin.

Reklamlar

-> Bugünün tıpkı senin yüzün gibi güzel, tıpkı senin kokun gibi hoş, tıpkı senin gözlerin gibi parıltılı olmasını diliyorum.

-> Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam.

-> Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.

Sevdiğime Günaydın Mesajı

-> O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

-> Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan sevgilim, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

-> Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

-> Zorlu geçen akşamların en güzel tarafı tekrardan güneşin göğe yükselmesi, yeni bir gün yeni bir umut demek, günün aydın olsun.

-> Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

-> Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

-> Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor sevgilim, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

Aşkıma Güzel Günaydın Sözleri

-> Günaydın nur yüzlüm. Gecemle beraber günlerimi de aydınlatıyorsun… Işık gibi parlayan yüreğinle her günüme daha iyi geliyorsun.

-> Sen benim yeni günüme doğan güneşimsin, dışarıda kar yağsa bile benim üzerimde her zaman güneş duruyor çünkü sen varsın, günaydın!

-> Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

-> Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!

-> Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.

-> Günaydın sevgilim, bir güne daha birlikte başlıyoruz, senin tüm dünyanın güzelliğine sahip gözlerin bu günü nasıl da aydınlatıyor?

-> Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

-> Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte sevgilim ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

-> Bırakalım çılgın kalabalığı arkamızda bu yeni doğan günde, her şeyi herkesi bırakıp gidelim seninle sevgilim, hiçbir şeyi düşünmeden.

-> Güneşi birlikte izleyelim sevgilim, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

-> Her güne senin adını söyleyerek başlıyorum, benim için bir alışkanlıktan öte ihtiyaç bu durum çünkü ben seninle birlikte var oluyorum.

Aşkıma Günaydın Mesajı Whatsapp

-> Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

-> Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor sevgilim. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

-> Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın sevgilim.

-> Günaydın biriciğim. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde…

-> Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.

-> Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın sevgilim.

-> ünaydın sevgili. Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneşe bak sana gülüyorum usulca…

-> Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.

-> Öyle güzelsin ki sevgilim, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

-> Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne sevgilim, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

-> Günaydın nur yüzlüm. Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana…

-> Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

-> Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın sevgilim.

-> Sevgilim günaydın, benim hayatta biricik mutluluk kaynağım, bugünün seninle birlikte geçeceği için o kadar mutluyum ki benim için en güzel sabahtır bu.

-> Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

-> Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyandığım gündür sevgilim, günaydın sana.

-> Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

-> Günaydın her şeyim. Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim.

-> Günaydın birtanem. Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi?

-> Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Hep yanımda kal ki seninle beraber benim de gülen yüzüm solmasın. Günaydın aşkım!

-> Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.

-> Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel sevgilim, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.

Uzun Günaydın Mesajları Aşkıma

-> Bir gün olsun sana günaydın demeden başlarsam güne, o günüm kötü geçiyor. Günaydın balım. Sen balım ol ben kaymak olayım, her günümüz beraber geçsin, hiçbir zaman ayrılmayalım.

-> Senin gözlerinden bir nehirdir akıp gelmekte olan, her şeye canlılık ve kutsallık veren. Senin yüzünden bir güneştir yansımakta olan hem yakıcı hem de yaşam için olmazsa olmaz.

-> Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

-> Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben superguzelsozler.com sadece sende görebiliyorum canım sevgilim. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!

-> Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın sevgilim, iyi ki uyandın!

-> Günaydın meleğim. Kış ayında olsak bile her sabah uyandığım zaman senin gülüşünü görmek ve hatırlamak birden benim için yazın gelmesini sağlıyor. Hayatımda her mevsimi yaza çevirdiğin için iyi ki varsın.

-> Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

-> Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için sevgilim, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

-> Bir ömür boyu birlikte olmak istediğim yaşam güneşim, günaydın. Sen benim için bir portakal çiçeği kadar narin, yuvasını koruyan bir kuş kadar hassas, her gün yeniden doğan güneş kadar değerlisin. Günaydın canım.

-> Güneşin ilk ışıkları odana dolunca sevgilim beni hatırla. Tıpkı önceden bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

-> Günaydın biriciğim. Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin.

-> Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

-> Günaydın sevgilim! Sabahları erkenden uyanmak seninle tanışana kadar bana dünyanın en zor işiydi. Ancak beraber olduğumuzdan beri her güne seninle başlayacağım ve her gün yanımda olacağın için kendimi dünyanın en şanslı insanı hissediyorum. Günün aydın olsun bitanem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir