Hasretle İlgili Sözler

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde hasretle ilgili sözler uzun ve hasret özlem sözleri, duygusal hasret sözleri ve aileye hasret sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Hasretle İlgili Sözler Kısa

Hasretle İlgili Sözler Kısa

-> Sensiz her şey yarım, yarim.

-> Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem…

-> Sevmelerimin gücüne gidiyor bu kalbi boşluğum…

-> Bu hasretin süresi yok, bir gün sona eresi yok.

-> Hasret çektim çektim çektim. İçime hiç sinmedi…

-> Geceler uyumak için değil, özlemek için var gibi.

-> Öyle özlersin ki gel diyemezsin, sadece beklersin.

-> Senden usanmam mümkün değil. Ama şu hasretin yok mu!

-> Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

Reklamlar

-> Gel desem seviyorum seni, dön desem seni nasıl özledim bir bilsen.

-> Seni özledim. Sensizliğe mahkûmluğunda, görüş günüm de yok Sevgilim…

-> Seni özlemek bana çok ağır gelmeye başladı. Gelsen de yükümü hafifletsen.

-> Geceleri hasretinle uyuyorum artık. Bence aşkın rengi gece siyahı olmalı.

-> Mesafe yalnızca vücutlarımızı ayırır. Kalplerimizi hiçbir zaman ayıramayacak.

-> Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ızdırabı.

-> Ben ne şarkılar dinledim sen yokken, hepsi özlem ateşine yavaş yavaş kömür attı.

-> Fazla sensizlikten dolayı birkaç gün sonra kendimi kaybeder miyim merak ediyorum.

-> Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler hasret dolanıp duruyor bitmez bu keder

-> Hasretinden yandım, yüreğim yanar. Zalim ayrılık bir onu özledim bir de melek yüzünü.

-> O kadar özlersin ki, sadece susar ve beklersin. Gelmeyi kendisi akıl etsin istersin…

-> Ben seni bir ömür koşulsuz beklerim, sen yeter ki, “bir ihtimal belki gelirim” de yeter.

-> Hasretini söküp atmaya kalksam kendimden; yorgun ellerimle ne kadar uzağa fırlatabilirim ki?

-> Gelmediğinin kaçıncı mevsimindeyim bilmiyorum? Gitmediğinin hayalinde mevsim diye bir şey yok…

Reklamlar

-> Her gün kelebek ömrü kadar bana. Sabahtan akşama kadar seninle yaşayıp, geceleri son buluyorum.

-> Hasret denilen şey acıdaki lezzetin ta kendisi olsa gerek, yoksa ayrılık neden aşkı çoğaltsındı ki.

-> Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra ben bu bedeni neyleyim. Aşk da sen hasret te sen ben de sen.

-> Senin burada kalbimde olduğunu bildiğim zaman mesafeler ve zaman dilimleri hiçbir şey ifade etmiyor.

-> Seni o kadar çok özledim ki. Bunu sürekli olarak tekrarlamak ve senin duymaman çok ağır geliyor bana.

-> Kadından kendisinde olmayanı isteriz; Hasret yerinde kalır ve biz çekip gideriz. – Necip Fazıl Kısakürek

-> Gel be gel işte. Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese… Cemal Süreya

-> Öyle özledim ki ya sevgili, bir kucak açsan devleşir aşkım, kocaman dağların içinden Ferhat olur çıkarım.

Reklamlar

-> Öylece her şeyi bırakıp koşup gelesim var sana. Ellerini tutup gözlerinin içine bakıp, orada yok olasım var.

-> Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.

Hasretle İlgili Sözler Sevgiliye

-> Hasretle baktıkça sana, kanlı yaşlar dökülür gözlerimden. Kirpik oklarını gördükçe, delinir bağrım ta derinden.

-> Dalar gider derinden derine, hasret duyar o güzel tenine. Diken konmaz gülün yerine, sevdiğinden ayrı kalanların.

-> Eğilmiyorum karşında. Onurumu sermem ayaklar altına. Sadece hasretin belimi büktü, ondan bu süklüm büklüm duruşum…

-> Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak.

-> Ömrün ilk yarısı ikinci yarısını beklemekle ikinci yarısı da ilk yarısının hasretiyle geçer. – Necip Fazıl Kısakürek

-> Gecesi olmayan gündüzü bilmez. Sensiz yaşamaya yaşam denmez. Bu deli gönül hiç birini sevmez. Sevdiğinden ayrı kalanların.

-> Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz hiçim. Tek sevdiğim sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

-> Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat. Seni çok özledim.

-> Bir hasret türküsü var dudaklarımda seninle başlayıp seninle biten. Bir sen varsın içimde aldığım her nefeste adını haykıran.

-> Sen hasretimsin, kaderimsin. Yaşayamadığım günlerim, sevgisine doyamadığım aksam gözlü yârimsin. Seni çok seviyorum hasretim.

-> Yedi iklim yedi devlet dolaştım yer üstünde yer altında çalıştım her cefaya her eleme alıştım alışılmaz, dayanılmaz bu hasret.

-> Yokluğuna hasret sonbahara başlıyorum, varlığını hissettiğim o sonbaharlara benzemeyen. Belki biraz yağarım bu aralar, ıslanma sakın.

-> Şimdi çalacağım bir şarkı. Kibritçi kızın kibrit çöpleri gibi, ısınacağım anılarımıza dalarak. Ne kadar yanacaksam, o kadar donacağım…

-> Şu dünyada tek bir dilek hakkım olsaydı, onu da sana kavuşmak için kullanırdım. Deli divane gönlümü sana verip, ömrümü sana adardım…

Duygusal Hasret Sözleri

-> Sevda demek, sen demek değil, ben demek değil, biz demekti. Şimdi sen demek hasret, ben demek hüzün, biz demek, diye bir şey yok zaten…

-> Hasret bir damla gözyaşı ise, özlemek her yerde seni hissetmekse, özlemek yüreğindeki burukluğu sokup atamamaksa “özledim” seni o zaman.

-> Sen benim gönlümde oldukca,Yemen’de de olsan benim yanımdasın… Eğer sen benim gönlümde değilsen, yanımda da olsan Yemen’de sayılırsın. . .

-> Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi. Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.

-> Dün yine dolaştım yollarda yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda gözlerimde yaş, kalbimde suzu unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni!

-> Sen yoksun ya. Yanağıma damlayan her yağmur tanesi benim gözyaşlarım üzerime çöken her hüzün senin hasretin odama çöken soğukluk senin hasretin.

-> Yaşamak önlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.

-> Seni seviyorum demeyi özledim, kahırlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim.

-> Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

-> Yalnızlık içinde kaybolmuş hasretlerle, sevgiye muhtaç kalmış gökyüzündeki yıldızdan daha parlak oldum. Biri beni dilese de kayıp düşsem avuçlarına!

-> Hasret çaldı gönül kapımı… Ne bileyim ben açtım işte. Seni aldı benden, geldi oturdu yüreğime hasretin… Seni ben başkalarının olasın diye mi sevdim..?

-> Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

-> Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten seni içine sığdıramadığım damlaları saymı yorum gözyaşından saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

-> Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Hasret Özlem Sözleri

-> Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü seni ve gülüşünü çok özledim.

-> Gökyüzü benim için ağlıyor, gözlerim ümitsizce seni arıyor, dudaklarım senin ismini sayıklıyor, kollarım seni sarmak istiyor ve sevgilim kalbim senin için atıyor.

-> Dostu yok gecelerin, geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların, tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.

-> Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor esir oluyorum hasret ine yine çaresiz uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

-> Hasretine merhem yok şu cihanda. Tuz buz ediyor her aşıkın şiirinde sevdan sevdamı. Vah diyor tüh diyor içimdeki serseri ve seviyor alabildiğine hiç alamayarak sevdiğini.

-> Unutma beni olur mu can? Arada bir düşür beni aklına, gül benim için. Öyle kocaman gül hem de, bütün benliğinle. Ben artık gülemiyorum senin yokluğunda. Yüreğim darda can.

-> Uzundur bu yollar giderim gözüm kara  sanma ki başım dönmez sana beni bekle seni ben alam ola ki vurulmuşum senden beterim, yalnız vurulmuşum dağ başına nöbetteyim sevdalı.

-> Aklım başka yerde sanki bedenim bambaşka bir diyarda… Sensiz kocaman bir yolculuğun içinde hiçliğe seyahatte gibi ruhum. Gelsen ve bitse tüm dertlerim Bir olsa beynim, bedenim, ruhum…

-> Gözlerinin ta içine bakıp da, “nerde kaldın, hasretinden öldüm öldüm dirildim” deyip sımsıkı sarılacağım günlerin hayali var yanı başımda. Beni hayata bundan daha çok ne bağlayabilir ki?

-> Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak anlayacaksın seni yine nasıl andığımı özlediğimi ellerin titreyecek gözlerin yollarda kalacak sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

-> Öyle hasretim ki ya sevgili, bir kucak açsan devleşir aşkım, kocaman dağların içinden Ferhat olur çıkarım. Hasret denilen şey acıdaki lezzetin ta kendisi olsa gerek, yoksa ayrılık neden aşkı çoğaltsındı ki.

-> Bahar gelmiş gönlüme, lale, sümbül saç diyor, hasretine doyurdun, ruhum aşka aç diyor, yarın baygın bakışı derdime ilaç diyor, bir çare bulamadım yar kalbine girmeye, ne zaman geleceksin, hasret. kaldım gülmeye.

Hasretle İlgili Sözler Uzun

-> Seninle birlikte kaybettiğim kendimi de çok özledim sevgilim. Nerde şimdi benim o uçarcasına yürüdüğüm yollar? Ucunda gece yok hiçbir adresin. Her yatağı taş ediyor seni düşünmek ve uykuyu haram kılıyor hasretin…

-> Seni tüm ömrüm boyunca sevdim ve hep bekledim. Hasretin içimi yaktı ama ben yine bekledim. Ruhum kavruldu yokluğunda ama ben yine bekledim. Şimdi gelsen ve çalsan kapımı ve bitse tüm ızdırap O güzel gözlerinle baksan ve dursa dünya.

-> Seni özlemeyi en çok ben bilirim hiç yakınmadım seni özlemekten superguzelsozler.com üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dururken. Sana dokunamamak yüreğimi bu kadar acıtırken. Yine de bil ey yar. Bil ki ben yüreğimi acıtan bu acıya inat, dokun.

-> Cennet değil mi yar ile sohbet dedikleri, duzah değil mi ateş-i hasret dedikleri.. Bu mısrada  yar ile sohbeti cennete, yardan ayrılığın verdiği hasret ateşi ise cehenneme benzetilmiyor mu?  Nice özlenen var uzaklarda, nice hasret duyulan. Yar diye, yaren diye, dost diye..

-> Hasret duygusu da aynı hüzün gibidir, can yakar. İçinizin en derinlerinde sanki çok uzaklarda ama bir o kadar da yakın bir yerlerde sızı veya acı gibi bir şey duyarsınız. Kimi zaman sevilen bir duygudur. Yaşamak istediğin bir duygu olmasa da bazen bir yanın sever bu duyguyu.

-> Şimdi tarlalarda güneş vardır. karlar donmuştur otların uçlarında.. Artık akşamları dinlenemem başım avuçlarında. İçi korku dolu kış gecesi hiç yatağın yok mu sıcak dağları dolduran kır çiçeği hangi rüzgârlar seni koklayacak! Saçlarımı kesip rüzgâra atacağıma ki haber götürsün bir gün sana!

-> Hasret mi yüreğime çöken seni görmeden önce kol kola girmişçesine rüzgârla güneş bir saç teli kadar ince sızlıyor içim hasret ki benim karanlığımda erircesine demir kıvamında erircesine ömrümce rüyalar kâbus derinliklerinde daralınca göğüs kafesim sıkarcasına boğazımı hasret en büyük işkence.

-> Hasret vuruyor gecenin koynunda anılar vuruyor göz yaşlarıma çılgın bulutlar dönüyor başımda uykusuz geceler kapımda yıkılsa dünya kıyamet kopsa yine da vaz geçmem ölürüm derdimden kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne dursun dünya dönmesin sensiz yaşatmasın off Allah’ım sensiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir