Sözlüye İyi Geceler Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Sözlüye İyi Geceler Mesajları, Sözlüme İyi Geceler Mesajları, Sözlüm İçin İyi Geceler Mesajı, Sözlüye İyi Geceler Sözleri, Sözlüye Hayırlı Geceler Mesajları, Sözlüler İçin İyi Geceler Mesajları, Sözlüme İyi Geceler Mesajları Resimli

Reklamlar

Sözlüye İyi Geceler Mesajları

Sözlüye İyi Geceler Mesajları

Seninle mutluluğa giden ilk adımı attık, artık bundan sonra birlikte hayata göğüs gereceğiz. Seni çok seviyorum iyi geceler sevdiğim.

Bu sensiz geçen geceler bitecek ama senin o güzel gülüşün hiçbir zaman bitmesin. İyi geceler güzel sevgilim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Sana öyle tutkun ve bağlıyım ki, bir gün sensiz kalmaktan çok korkuyorum, hiç ayrılmadan uyuyacağımız o güzel gecelerin yaklaşması için tek duamsın.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle iyi geceler sözlüm.

Reklamlar

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun… Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Biz şimdi sözlüyüz, artık birbirimize ömür boyu birliktelik sözü verdik. Rabbimin izniyle yuvamızı kurup ömrümüzün sonuna kadar mutlu olacağız.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Sen aklıma gelince hiç uykum gelmiyor diyeceğim fakat sen aklımdan hiç gitmiyorsun. Seni çok seviyorum.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki seni karşıma çıkardı. Seni benim alnıma yazana Binlerce kez şükürler olsun. Seni çok seviyorum Bitanem.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler Aşkım

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle!

Reklamlar

Sen rahat uyu bitanem, ben hep seni düşünüyorum, seninle sözlendiğimiz için çok mutluyum. Ve artık seninle birlikte huzur içinde geçireceğimiz geceleri bekliyorum.

Yüreğim sensizlik ile yanıyor, canım her zaman senin yanında olmak istiyor, sensiz geçen gecelerden günlerden bıktım artık, sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir sözlüm, güzel gözlüm.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim can parem iyi geceler.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle!

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir